Büşra Edebali

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Büşra Edebali Hakkında

Yaklaşık dokuz yıldır sektörde hizmet veren Büşra Edebali, modern ve klasik gelinlik çalışmaları ile dikkat çekiyor. İzmir, Konak bölgesinde bulunan gelinlikçi, müşterilerinin isteklerini göz önünde bulunduruyor. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat sunan moda evi başlangıç fiyatları 1000 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Büşra Edebali Moda Evi hakkında ayrıntılı bilgileri DüğünYardımcısı.com olarak senin için derledik.

Teslimat Süresi & Ayrıcalıkları

Moda evinin hizmet anlayışında dakiklik önemli bir yer tutuyor. Gelinlik hazırlama süreci bittiğinde, ürünün en kısa sürede eline geçmesine büyük önem veriliyor. Bu yüzden gelinlik bir hafta ile iki hafta arasında eline geçiyor.

Büşra Edebali dokuz yılın verdiği tecrübeyle müşterilerine birçok seçenek sunuyor. Her türlü gelinlik modelinde kendine başarılı bir çizgi edinmiş olan gelinlikçi, geniş model yelpazesiyle beğeni topluyor. Her adımda titizlikle çalışan usta ekip, hayatının en önemli döneminde seni yalnız bırakmıyor.

Hizmetleri & Olanakları

Mekanın sunduğu hizmet arasında ihtiyacın olan tüm detayları barındırması da yer alıyor. Gelinlik dışında almak istediğin birçok aksesuarı tek bir çatı altında bulabilirsin. Duvaktan ayakkabıya, eldivenden gelin kesesine kadar tüm aksesuar Büşra Edebali bünyesinde yer alıyor.

Bunların yanı sıra, kusursuz bir gelinlik modelini hayata geçirmek adına provalar yapılıyor. İçine sinmeyen herhangi bir nokta olduğunda provalar esnasında dile getirebilirsin. Dilersen hazır gelinlik seçebileceğin gibi özel tasarım da yaptırabilirsin.

Büşra Edebali Gelinlik Fiyatları

Alsancak Edebali Moda Evi, müşterilerine farklı fiyat seçenekleri sunuyor. Hizmetlere göre gruplandırılmış olan başlangıç paketi ve her şey dahil paket seçeneklerin arasında yer alıyor. Her şey dahil paket fiyatları 3000 TL olarak belirlenmiş. Başlangıç paketindeki hizmetlerin fiyatları ise ortalama 1000 TL civarı.

Paket içerikleri hakkında detaylı bilgiyi mekan danışmanlarımızla ücretsiz iletişime geçerek edinebilirsin. Bütçene uygun net fiyat bilgisini ise “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıkladığında çıkan formu doldurarak öğrenebilirsin.

Büşra Edebali Nerededir? Nasıl Gidilir?

Gelinlikçi, İzmir Konak bölgesinde hizmet veriyor. İlçenin en merkezi semtlerinden biri olan Alsancak’ta bulunan moda evi, İzmirlilerin uğrak noktası olan Sevinç Pastanesi üstünde yer alıyor. Dilersen şehrin birçok noktasından kalkan minibüsler ile de gelebilirsin. Kendi aracınla ulaşımını sağlamak için Büşra Edebali’nin açık adresi şöyle:

Alsancak Mevkii, Ali Çetinkaya Bulvarı, No:31, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır model gelinlik katalogları içerisinden seçeceğin modeli ve bu modelin provaları başlangıç paketi içerisinde sunulmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Büşra Edebali'nin DüğünYardımcısı.com için sunduğu ayrıcalıklı her şey dahil paketleri için ücretsiz hizmet veren danışmanlık hattımızı aramalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

2 haftalık sipariş teslim süresi ile farklılaşmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Özel dikim ve hazır model gelinlik modelleri haricinde Büşra Edebali; nişanlık ve abiye modelleri özelinde de üretim & satış yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Büşra Edebali ile düğün gününden en az 15 iş günü öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak, Alsancak konumunda hizmet vermektedir.

Sipariş teslim süresi?

Büşra Edebali tarafından belirlenen sipariş teslim süresi 2 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ