Yeliz Cengiz Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma

Yeliz Cengiz Moda Evi Hakkında

Uzun yıllardır gelinlik sektörünün içinde olan Yeliz Cengiz Moda Evi, çizdiği başarılı çizgisiyle gözleri üzerinde topluyor. Birçok defile düzenlememiş olan İzmir gelinlikçisi, şık tasarımları ve gelinlik modelleriyle de gelinlerden alkış topluyor. Kaliteli hizmet sunan moda evinin başlangıç fiyatları 2500 TL olarak belirlenmiş.

Gelinlikçi hakkında daha fazla bilgiyi DüğünYardımcısı.com olarak hazırladığımız içeriğimizde bulabilirsin.

Ayrıcalıkları & Teslimat Süresi

Yeliz Cengiz, iş geçmişindeki başarıları ile dikkat çekiyor. Yalnızca ülkemizde değil yurt dışında da birçok defileye katılmış olan gelinlikçi, çalıştığı her müşterisi ile disiplinle çalışıyor. Tecrübesini her işine aktarıyor ve modayı yakından takip ediyor.

Moda evi, evliliğe hazırlanan gelinler tarafından fazlasıyla rağbet görüyor. Her ne kadar yoğun olursa olsun gelinliğini tam zamanında sana yetiştiriyor. Teslimat yedi gün ile yirmi gün arasında yapılıyor.

Hizmetleri & Olanakları

Karşına çıkan birçok seçenek arasından hayallerindeki gelinlik modeline en yakın olanı seçebilirsin. Hazır gelinlikler arasından seçimini yapabileceğin gibi, Yeliz Cengiz Moda Evi bünyesinden özel dikim yapmasını da isteyebilirsin. Her iki türlü de senin istediğin gibi bir ürünün ortaya çıkması sağlanacak.

Gelinlik üzerinde gerekli değişiklikleri verimli bir şekilde gerçekleştirmek için prova hizmeti sunuluyor. Provalar esnasında içine sinmeyen bir nokta olursa gönül rahatlığıyla dile getirebilirsin. Yaklaşık bir ve üç provada gelinlik hazır oluyor.

Yeliz Cengiz Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Yeliz Cengiz, ayrıcalıklı hizmetleri iki farklı gruba ayırıyor. Standart hizmetleri içerisinde bulunduran başlangıç paketi ve diğer tüm hizmetleri kapsayan her şey dahil paket seçeneklerin arasında. Başlangıç paketinde yer alana hizmetlerin fiyatları 2500 TL olarak sunuluyor. Her şey dahil paket hizmetleri ise ortalama 5000 TL civarında.

Talep ettiğin hizmetlere göre net fiyat bilgisi almak için sitemizin üst kısmındaki “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin. Daha sonrasında, sana özel indirimli fiyatlar ve kampanyalardan da faydalanabilirsin.

Yeliz Cengiz Moda Evi Adres & Yol Tarifi

Gelinlikçi, İzmir, Konak ilçesinde hizmet veriyor. Merkezi bir konuma sahip olan moda evi, pek çok toplu taşıma durağına yürüme mesafesinde bulunuyor. Konak Vapur İskelesi ve tramvay durağına oldukça yakın bir konumda. Dilersen minibüs, İzmir Metro ve ESHOT otobüs hatları aracılığı ile de gidebilirsin. Mekana kendi aracıyla gitmek isteyen DüğünYardımcısı.com okuyucuları için Yeliz Cengiz moda evinin açık adresi şu şekildedir;

Cumhuriyet Bulvarı, No:139, Arpacıoğlu İş Merkezi, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır gelinlik seçenekleri arasından seçim yapacağın modeller ve bu modellerin provaları başlangıç paketi içerisinde sunulmaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yeliz Cengiz Moda Evi'nin DüğünYardımcısı.com'a özel olarak sunduğu her şey dahil paket içerikleri için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurmalısın.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

2 haftalık sipariş teslim süresi ile İzmir gelinlikçileri arasında öne çıkmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Yeliz Cengiz Moda Evi, gelinlik haricinde; özel tasarım elbise, kıyafet, nişanlık ve abiye konusunda da hizmet vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Yeliz Cengiz Moda Evi ile düğün gününden en az 20 iş günü öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir, Konak ilçesinde bulunmaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Yeliz Cengiz Moda Evi tarafından belirlenmiş sipariş teslim süresi 2 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ