Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.500 TL
Her Şey Dahil Paket
4.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Daraltma
Dikim sırası provaları
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel dikim
Beden daraltma
Kişiye özel abiye dikim
Kişiye özel abiye tasarım
Konsepte özel nişanlık tasarımı

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture Hakkında

İzmir’in Alsancak semtinde bulunan Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture sana hayallerindeki gelinliği sunuyor. Zarafet ve şıklığın adresi olan Çağrı Şengül & Serdar Yüzer’in sektördeki tecrübesi ise atlanmayacak bir ayrıntı. Güncel moda akımlarını takip eden ve sürekli kendini geliştiren bu ekip gelinlik – abiye ve özel tasarım elbise hizmetleri sunuyor. Başlangıç paketi fiyatı 3.500 TL olan Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Gelinlik hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık servisini arayabilirsin.

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer’in Sunduğu Hizmetler

“Hayalimde canlanan o mükemmel tasarımı bir türlü bulamıyorum” diyenlerden isen henüz Çağrı Şengül & Serdar Yüzer’in mağazasını ziyaret etmemişsindir. “Bizim başarımız, sana hayranlıkla bakan gözler.” mottosu ile yıllardır hizmet veren bu ekip, senin için her detayı incelikle düşünüyor.

Firma sadece gelinlik, abiye ve özel tasarım elbiseler konseptlerinde değil mezuniyet kıyafetleri konusunda da iddialı bir duruşa sahip. İster mağazanın özel tasarımlarıyla mest olabilir, istersen kendine özel mükemmel bir kıyafet tasarlatabilirsin.

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture’da kendini uzman modacıların eline gönül rahatlığıyla bırakabilir ve hayallerine ulaşmak için ilk adımları atmaya başlayabilirsin. Merkezi konumda bulunan Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture mağazasına birçok kez provalar için misafir olacağını da belirtelim. Provaların ücretsiz olduğunu da sözlerimize ekleyelim.

Geniş ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firma hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık servisini arayabilirsin.

Teslimat Süreleri

Uzman ve güler yüzlü kadrosu ile hiçbir ayrıntıyı es geçmeyen Çağrı Şengül & Serdar Yüzer her detayı hesaplıyor. İsteklerine göre teslimat sürelerinin değişkenlik gösterebileceğini söyleyelim. Ancak 2 veya 4 hafta arasında değişen sürede kıyafetine kavuşacağının müjdesini şimdiden verebiliriz.

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture Gelinlik Fiyatları

Hem kıyafet hem de tüm aksesuarların ile yakından ilgilenen Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Gelinlik fiyatları ile cep yakmıyor. Her şey dahil paketi 4.500 TL’den başlayan Çağrı Şengül & Serdar Yüzer’in fiyatları isteklerine göre değişiklik gösterebilir.

Dilersen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak taleplerini girebilir, Düğün Yardımcısı’nın sana özel olarak sunduğu fiyat teklifleri arasından seçimini yapabilirsin. Paket içerikleri, kampanyalar ve indirim fırsatları hakkında bilgi almak için Düğün Yardımcısı bir telefon kadar uzağında!

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Alsancak semtinde bulunan Çağrı Şengül & Serdar Yüzer mağazasına toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşabilirsin. Şahsi aracın ile gidecek olursan eğer sana bir telefon uzaklıktaki Düğün Yardımcısı’nın ücretsiz danışmanlık servisini arayabilir ve detaylı adres tarifi alabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır model kalıpları, abiye dikimi, nişanlık tasarımı, özel dikim hizmetleri içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelinlik ile ilgili her şey ve tüm özel aksesuar tasarımlarını içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelinlik tasarımı hizmeti ve özel düğün aksesuarları ek avantajlar arasındadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kişiye özel dikim, nişan kıyafeti tasarımı, gece abiyesi dikimi ve kiralama hizmetleri veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Düğün Yardımcısı olarak Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture ile organizasyonundan 4 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Alsancak ilçesinde hizmet vermektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Firma senin için çeşitli model ve kesim seçenekleri sunuyor. Ayrıca isteğin doğrultusunda özel tasarım hizmeti de alabilirsin.

Sipariş teslim süresi?

Firmanın sipariş teslim süresi 4 haftadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Serdar Yüzer
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ