Çamlıdere Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Otopark
50

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Çamlıdere Evlendirme Dairesi Hakkında

Geniş davetli kapasitesi sunan Ankara Çamlıdere Evlendirme Dairesi, 75 TL’ den başlayan nikah salonu kiralama fiyatları talep ediyor. Çamlıdere Nikah Memurluğu kılavuzluğundaki nikah salonu hakkında en güncel bilgileri aşağıda bulabilirsin.

Çamlıdere Evlendirme Dairesi Fiyatları

Fiyatları aktarmadan önce ilk olarak evlilik cüzdanı için talep edilen ücret ile ilgili bilgilendirelim. Çamlıdere Belediyesi, aile cüzdanı bedelini 130 TL olarak ücretlendirmiş. Salon kiralama fiyatları ise nikah konsepti veya nikah tarihine göre değişkenlik gösteriyor.

Çamlıdere Belediyesi Nikah Dairesi, evlilik dosya ücreti olarak 35 TL talep ediyor. Ek olarak evlenme izin belgesi için de 120 TL’lik bir değer biçiyor. Nikah salonu kiralama fiyatları ise 60 TL ile 100 TL arasında farklılaşıyor.

Hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak Çamlıdere Belediyesi Nikah Salonu bünyesindeki indirimli fiyatları görüntüleyebilirsin. Buna ek olarak ücretsiz hizmet veren organizasyon danışmanlarımızı arayarak aktif kampanyaları veya anlık fırsatları öğrenebilirsin.

Kapasiteleri & Özellikleri

Geniş kapasiteyle davetli ağırlayabilen Çamlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi, önemli bir olanak sunarak farklılığını ortaya koyuyor. İçerisinde birden çok nikah salonu bulunduran evlendirme dairesi, iletişime geçmen sonucunda bu alanları da kullanıma açabiliyor. Buna ek olarak Çamlıdere Belediyesi tarafından dışarıdan fotoğrafçı veya multimedya ekibi temin etmene de izin veriyor.

Nikah İçin Gerekli Belgeler

Çamlıdere Belediyesi evlilik işlemleri için bazı belgeler talep ediyor. Kimlik ve kimlik fotokopisi bu belgelerin ilk sırasında yer alıyor. Ayrıca son 6 ayda çekilmiş dört adet vesikalık fotoğrafını da evraklarının içerisinde bulundurman gerekiyor. Tüm bunlara ek olarak eğer ilçe dışından bir talepte bulunacaksan, evlilik izin belgesi alman şartını ortaya koyuyorlar.

Çamlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi hakkında daha fazla kapasite ve özellik bilgileri için ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımız ile görüşebilirsin.

Çamlıdere Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Yenimahalle ilçesine bağlı bulunan evlendirme dairesi, Ankara’nın Kızılcahamam kazasında yer alıyor. Konuma farklı ulaşım alternatifleri ile gidebilirsin. Çamlıdere Belediyesi Nikah Salonu’na en hızlı ulaşımı metro kullanarak gerçekleştirebilirsin. Ayrıca belirtilen konuma gitmek için 549-1 ve 580 numaralı otobüs seferlerini kullanabilirsin. Açık adresi ise şu şekilde;

Körler Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Barış Sokak, No:1, Çamlıdere / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark alanı ve uygun fiyatları ile ön plana çıkmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Çamlıdere Belediyesi Evlendirme Dairesi ile nikah töreni için düşündüğün tarihten 10 iş günü öncesinde iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Çamlıdere Belediyesi Evlendirme Memurluğu, dışarıdan düğün fotoğrafçısı ile anlaşmana olanak tanımaktadır.

Manzara ve Lokasyon

Ankara, Çamlıdere konumunda bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ