Çamlıköşk Kır Düğün Bahçesi

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
150 TL
Kokteyl
140 TL
140 TL
Pasta - Meşrubat
60 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
400
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
400
max
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Supla

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yaz aylarına özel klima

Çamlıköşk Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Çam ağaçlarının güzel kokuları arasında bir kır düğünü için Çamlıköşk Kır Düğün Bahçesi seni bekliyor. İzmir Çiğli kır düğün salonu, 400 kişilik bir kapasitesi ile hizmet veriyor. Kır düğünü konsepti içerisinde seni hayallerinle buluşturuyor. Düğün salonu fiyatları kişi başı 50 TL’den sunuyor.

Mekan Kapasitesi & Özellikleri

Çamlıköşk Kır Düğün Bahçesi, kapalı düğün salonlarının aksine açık havada, gökyüzü eşliğinde ve çam ağaçları arasında bir düğün gerçekleştirebiliyorsun. Düğün salonu böyle bir düğün için 400 kişilik mekan kapasitesi sunuyor. Vale hizmeti ile beraber 500 araçlık bir otopark da açık hava düğün salonunda bulunuyor. Mekan, açık davet alanı; beyaz masa örtüleri, şamdanlar ve renkli tüller ile süsleniyor.

Alana şıklık katmak içinse aralara aydınlatmalar yerleştiriliyor. Kır düğün salonu supla seçimini aynadan yana kullanıyor. Oldukça zarif görünen suplalar; yemekler, masa ve alan düzenlemesi ile müthiş bir uyum yakalıyor. Hayatını birleştireceğin o müthiş an için sahneye yürürken gösterişli bir düğün açılışı seni bekliyor.

Düğün Organizasyonu

Çamlıköşk Düğün Salonu, salıncaklı fotoğraf alanı, ağaçlar arası eşsiz bir görüntü düğün fotoğraflarında arka planların güzel görünmesini sağlıyor. Organizasyon sorumlusu ile bütün süreci birlikte planlayabiliyorsun. Fotoğrafçı, catering, DJ ve orkestra; mekan tarafından en kalitesi olacak şekilde sana sunuluyor. Lezzetli yemekler, kaliteli içecekler ve pasta düğüne katılan herkes tarafından tam not alıyor.

Hediye için ayrı masalar da isteğine bağlı olarak oluşturuluyor. Orkestrası ile eğlendiren, geniş sahne alanı ile mutlu eden bir düğün için Çamlıköşk Kır Düğün Bahçesi seni davet ediyor. Düğünyardımcısı.com ekimizle iletişime geçerek düğün detaylarını görüşebiliyorsun.

Çamlıköşk Kır Düğün Bahçesi Fiyatları

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet uygun fiyatlar ile buluşuyor. Kır düğün salonu kişi başı başlangıç fiyatını pasta-meşrubat için hafta sonu 50 TL, hafta içi 60 TL olarak belirliyor. Kokteyl düğünü için fiyatlar 140 TL, yemekli düğün için 150 TL’den başlıyor. Menülerin detaylı fiyat listeleri için “Ücretsiz teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Çiğli kır düğün salonu otobüs ve trenle rahat ulaşılan bir konumda yer alıyor. Mekan Çiğli Emniyet Müdürlüğü durağına 5 dakikalık mesafede bulunuyor. Davet alanının açık adresi ise şöyle: Maltepe, Cemil Meriç Bulvarı, No:21, 35640 Çiğli/İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ