Can Ateş Fotoğrafçılık

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Can Ateş Fotoğrafçılık Hakkında

Cemal Can Ateş Fotoğrafçılık, hikaye fotoğrafçılığı alanında yenilikçi duruşu ve doğallıktan yana olan çekimleri ile ön plana çıkıyor. Ankara, Çankaya konumunda hizmet veren düğün fotoğrafçısı, gün boyu akıp geçen zaman içerisinde en mutlu olduğun anları ustalıkla yakalıyor. Doğal ve samimi kareler ortaya çıkaran Can Ateş’in dış çekim fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Merak ettiğin diğer tüm detaylar ise içeriğimizde yer alıyor hemen inceleyebilirsin.

Hizmet Tecrübesi

Hizmet yelpazesini geniş tutan Cemal Can Ateş Fotoğrafçılık, düğün sırasında yaptığı pozlu çift çekimlerinin yanında sana birçok çeşitlilik sağlıyor. Düğün belgeseli ve düğün klipleri açısından oldukça yaratıcı fikirler ortaya sunuyor.

Portfolyosunda düğün, nişan, save the date, trashday, doğum, bebek, hamilelik, aile, katalog, reklam ve ürün çekimleri bulunuyor. Cemal Can Ateş, yılların verdiği tecrübe ve meslek aşkını birleştirerek tüm özel anlarına şahitlik etmeye hazır!

Verilen hizmetler ve olanaklar hakkında tüm bilgilere DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışmanlık servisi arayarak ulaşabilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı & Dış Çekim Olanakları

Can Ateş Fotoğrafçılık, düğün fotoğrafçısı olarak sektördeki en iyiler arasında yer alıyor. İşin sırrının ise doğallık ve yalınlıktan geldiğini düşünüyor. Üzerinde çok oynanmamış fotoğraflar ve gün ışığında yapılan dış çekim, çiftlerin en doğal ve en mutlu hallerini ortaya çıkarıyor.

Çiftlerin kişisel özelliklerini ve isteklerini anlamak amacıyla ön görüşme yapılıyor. Cemal Can Ateş, konsept ve mekan isteklerin ile kendi tecrübelerini birleştirerek sana  harika fikirler sunuyor.

Özellikle hikaye fotoğrafçılığında özgün işler ortaya çıkaran Can Ateş, seni herkesten farklı kılacak ve sadece sana özel olacak belgeseller yaratıyor. Tüm gün çekimleri kuaförde hazırlık aşamalarından başlayıp düğün sonuna kadar devam ediyor. Düğün fotoğrafçısı, seni sürekli poz verme derdinden kurtarıyor ve etrafındaki  üçüncü bir göz gibi en  mutlu hallerini kaydediyor.

Can Ateş Fotoğrafçılık Çankaya Dış Çekim Fiyatları

Firmanın, başlangıç fiyatlar seçeceğin hizmetlere göre farklılık gösterebiliyor. Dış mekan, şehir dışı ve yurt dışı çekimlerinde farklı bir fiyat yelpazesine sahip. Firma ortalama olarak ise 1000 TL’den başlayan fiyatlara ile hizmet veriyor.

Güncel fiyat bilgisi için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Can Ateş Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Stüdyo, Ankara ilinin en merkezi bölgelerinden biri olan Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Haftanın tüm günleri açık olan fotoğraf stüdyosuna kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Aşağı Öveçler Mahallesi, 1328. Cadde, Özge Apartmanı, No:13, D:8, Çankaya / Ankara”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimi sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan firma muhiti ve çevresine hizmet verdiği gibi şehir dışından gelen talepler doğrultusunda da hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

1 hafta içerisinde siparişlerin teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ