Gaye Yön Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Gaye Yön Photography Hakkında

Seni, hayallerinin düğün fotoğrafçısı ile tanıştıralım. Gaye Yön, doğadan ilham alan ve tüm çiftleri adeta birer masal kahramanı haline getiren yetenekli bir dış çekim fotoğrafçısı. Sıcak, samimi ve doğal karelerin mimarı olan Gaye Yön Photography, bu kusursuz hizmeti 3000 TL’den başlayan fiyatları ile sunuyor. Zaman kaybetmeden merkezi İstanbul, Beyoğlu konumunda olan firmanın sunmuş olduğu olanaklara geçelim

Hizmet Yelpazesi

Gaye Yön, pozlu çekimlerin yanı sıra düğün belgeseli ve düğün klibi çekimlerinde de oldukça başarılı. Pozlar konusunda adeta bir yönetmen gibi seni yönlendirmesinin yanı sıra en doğal hallerini de oldukça iyi fotoğraflıyor.

Bugüne kadar sayısız düğün fotoğrafı, düğün belgeseli ve hikaye tasarımı yapmış olan Gaye Yön Photography, uzmanlık alanlarını sadece bunlarla sınırlamamış. Aynı zamanda doğum, bebek, nişan, aile, katalog, ürün ve sahne çekimleri de yapan fotoğrafçı, geniş bir portfolyoya da sahip.

Gaye Yön Photography Avantajları

Düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veren Gaye Yön’ün fotoğraf stili, yalınlık ve doğallıktan yana olduğunu kanıtlar nitelikte. Çiftlerin dilinden anlayan ve taleplerini en doğru şekilde karşılamaya çalışan fotoğrafçı, mutlaka bir ön görüşme yapıyor. Toplantı sırasında seni ve isteklerini analiz ediyor. Aynı zamanda bir uzman gözüyle sana farklı konsept fikirleri veriyor.

Dış çekim için olabildiğince doğal ışık ve doğal mekanlardan yararlanılıyor. Gaye Yön, İstanbul’un en iyi dış çekim mekanlarını tercih ettiği gibi talebe göre şehir dışı ve yurt dışında da çekim yapıyor.

Dış Çekim Olanakları

Gaye Yön Photography, kuaförde başlayan hazırlık macerana eşlik ederek tüm gün boyunca kendini bir yıldız gibi hissetmeni sağlıyor. Hikaye tasarımı konusunda ise her çifte özgün ve yaratıcı fikirler sunuyor.

Gelinlik ve damatlıktan kurtulup, kıyafetlerinin kirlenmesine aldırış etmeden özgürce poz vermek istiyorsan trashday çekimleri tam sana göre. Farklı bir günde ve farklı konseptte yapılan çift çekimleri için apayrı bir hikaye oluşturuluyor. Ayrıca düğün günü öncesinde sevdiklerinle mutluluğunu paylaşman save the date çekimlerini de tercih edebilirsin.

Gaye Yön Photography Düğün Dış Çekim Fiyatları

Dış çekim fiyatları, çekimin yapılacağı mekan ve hizmet türüne göre farklılık gösteriyor. Gaye Yön’ün memnun kalacağından şüphe duymadığımız kaliteli hizmetinin bedeli ise 3000 TL’den başlıyor.

Firma ile iletişime geçmek ve seçeceğin hizmetlere göre değişen fiyatlar hakkında bilgi almak için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Gaye Yön Photography Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Merkezi İstanbul, Beyoğlu konumunda bulunan firma, talep doğrultusunda her şehirde çekim yapabiliyor. Görüşme yapmak için adres bilgisini merak ediyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimi sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

45 gün öncesinde iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul Beyoğlu ilçesinde ve şehir dışı talepler doğrultusunda da hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

30 gün içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ