Fidan Kandemir Photography

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Fidan Kandemir Photography Hakkında

Düğün sürecinin harika geçmesi kadar düğün fotoğraflarının da mükemmel olması çok önemli. Bu anlamda seni düğün fotoğrafçısı arayışına son verdirebilecek olan Fidan Kandemir Photography ile tanıştıralım. İstanbul, Beyoğlu merkezli firma, isteğe göre her şehirde dış çekim yapabiliyor. Fiyatları ise 3000 TL’den başlıyor. Firmanın diğer tüm detayları ise yazımızın devamında seni bekliyor.

Hizmet Yelpazesi

Düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veren Fidan Kandemir, kendini düğün belgeseli ve hikaye fotoğrafçılığı alanlarında da oldukça geliştirmiş. Fidan Kandemir, yıllar sonra bile albümleri çıkarıp tekrar tekrar bakacağın save the date ve trashday çekimleri için en iyi seçeneklerden diyebiliriz.

Fidan Kandemir Photography; doğum, hamilelik, aile, doğum günü, mezuniyet, katalog ve ürün fotoğrafçılığında da hayranlık uyandıran işler ortaya koyuyor. Tüm özel günlerinde üçüncü bir göz olarak en mutlu anlarını senin için kaydediyor.

Fidan Kandemir Fotoğrafçılık Dış Çekim Olanakları

İyi bir düğün fotoğrafçısı her tarzda harika kareler sunabilir. Fidan Kandemir ise yılların  verdiği tecrübe ve bilgiye sahip. Bu sayede hem geleneksel, sanatsal ve belgesel tarzında çalışmalar ortaya çıkarabiliyor.

Güler yüzü ve kusursuz hizmet anlayışı ile tanıştığın ilk andan itibaren enerjinin uyacağına eminiz. Fidan Kandemir Photography, yaptığı ön görüşmelerle hem ne istediğini tamamen analiz ediyor hem de sana özgün fikirler sunuyor.

Tarihi bir mekan, masmavi bir deniz, doğayla iç içe bir çiftlik… İstediğin her alan arka planın olabilir! Düğün fotoğrafçısı, İstanbul’un en iyi dış çekim mekanlarına oldukça hakim. Ayrıca talep doğrultusunda şehir dışına ve hatta yurt dışına da seninle birlikte geliyor.

Firma hakkında aklına takılan tüm sorular için bir telefon kadar uzağındayız. Hemen DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışmanlık servisini arayarak tüm sorularını cevaplandırabilirsin.

Fidan Kandemir Photography Beyoğlu Dış Çekim Fiyatları

Fiyatlar stüdyo çekimi, dış çekim, şehir dışı ya da yurt dışı çekimlerinde farklılık gösteriyor. Firmanın başlangıç fiyatları ise 3000 TL’den başlıyor. Seçeceğin taleplere göre değişen dış çekim fiyatları hakkında net bilgi almak için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Fidan Kandemir Photography Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Fidan Kandemir’in fotoğraf stüdyosu İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunuyor. Kendisiyle ön görüşme yapmak, merkezi konumu sayesinde seni hiç zorlamayacak. Detaylı adres bilgisi için bizimle iletişime geçmeyi unutma!

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı olarak bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğine sahip olabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

45 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde stüdyosu ile hizmet veren firma şehir dışı talepleri de karşılıyor.

Sipariş teslim süresi?

45 gün içerisinde tüm siparişlerin teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ