Serhan Serter Fotoğrafçılık

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Serhan Serter Fotoğrafçılık Hakkında

Fotoğrafçılığa yeni bir soluk getiren Serhan Serter, hem profesyonel bir düğün fotoğrafçısı hem de bir eğitmen. Düğün fotoğrafçılığı ve dış çekim konularındaki uzmanlığını çektiği fotoğraf karelerine de yansıtıyor. Serhan Serter Fotoğrafçılık, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde hizmet veriyor. Hemen fiyatları 1500 TL’den başlayan dış çekim ve düğün fotoğrafçısı hizmetleri hakkındaki diğer ayrıntılara geçelim.

Hizmet Yelpazesi

Serhan Serter’in verdiği hizmetler arasında düğünün fotoğraf çekimlerinin yanı sıra düğün belgeseli ve düğün klibi de bulunuyor. En mutlu gününü başından sonuna kadar kayıt altına alıp, hiçbir yönlendirme olmadan doğal halini yakaladıkları pozları sana sunuyor.

Düğün gününün kurgulanması ve hikayelendirmesinin yanı sıra çekim hizmetleri de mevcut. Farklı bir günde ve farklı kıyafetlerle çift çekimi, trashday veya save the date çekimlerini de yapabiliyor.

Serhan Serter Fotoğrafçılık Olanakları

İstanbul’un en iyi dış çekim mekanlarını avucunun içi gibi bilen Serhan Serter’in sağladığı olanaklar saymakla bitmiyor. Eğer talep edersen çekim için seninle birlikte Türkiye’nin 81 iline ve hatta yurt dışına bile geliyor.

Profesyonel bir düğün fotoğrafçısı olarak çiftlerin ne istediğine ve kendisinden neler beklediğine çok önem veriyor. İstanbul sınırları içinde bulunan çiftlerle mutlaka yüz yüze bir toplantı yapıyor. Şehir dışı ve yurt dışı görüşmelerini ise mail ya da telefon yoluyla sağlıyor.

Düğün fotoğrafçılığında yeni bir devrim yaratan Serhan Serter Photography, saat ve poz sınırlaması getirmiyor. Dış çekim, çiftlerin memnun kalması için en iyi fotoğraf karelerinin çıktığına emin olunduktan sonra bitiriliyor.

Tüm gün çekimlerinde birden fazla düğün fotoğrafçısı görev alıyor. Böylece hem gelinin hem de damadın hazırlık aşamaları kaydediliyor ve daha sonra klip içerisinde birleştiriliyor.

Serhan Serter Photography Kadıköy Dış Çekim Fiyatları

Serhan Serter’in dış çekim fiyatları alacağın hizmete göre farklılık gösterebiliyor. İstanbul içinde yapılan dış çekim fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor. Detaylı ve güncel fiyat bilgisine ulaşmak için hemen ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Serhan Serter Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Fotoğraf stüdyosu, İstanbul, Kadıköy ilçesinde bulunuyor. Bostancı semtinde bulunan firmaya hem özel aracınla hem de toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde;

“Vukela Caddesi, No:34/17, Bostancı, Kadıköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini yukarıdaki numara aracılığı ile arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün hikayesi, düğün belgeseli, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini firma aracılığı ile gerçekleştirebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde ve diğer tüm şehirlerde talep doğrultusunda hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

15 gün içerisinde tüm siparişlerini teslim alabiliyorsun.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ