Musa Anzelya

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Musa Anzelya Hakkında

Seni, masallardan ilham alan düğün fotoğrafları ile yıllardır çiftlerin yüzünü güldüren bir düğün fotoğrafçısı ile tanıştıralım. Ankara, Çankaya konumunda hizmet veren Musa Anzelya, hayallerini kendi yaratıcı fikirleriyle birleştiriyor. Dış çekim hizmetinin fiyatları 1000 TL’den başlayan fotoğrafçının, estetik ve sanatsal çalışmalarını yazımızın devamında inceledik, hemen göz atabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Musa Anzelya Photography, bugüne kadar birçok çiftin düğün fotoğrafçısı olmuş bir isim. Pozlu çekimlerin yanı sıra düğün belgeseli ve düğün klibi gibi hizmetleri de sağlıyor.

Tüm bunların yanı sıra save the date, trashday, nişan, katalog, ürün ve aile çekimleri de yapıyor. Konsept çekimler sayesinde yaratıcılığını ortaya çıkaran fotoğrafçı, son fotoğraf trendlerini takip ediyor ve çekimlerinde uyguluyor.

Musa Anzelya Photography Ankara Dış Çekim Olanakları

En doğal ve güzel fotoğraflar, gün ışığından en ideal şekilde yararlanıldığı zaman ortaya çıkar. İşte, Musa Anzelya da ışığı nasıl kullanması gerektiği ve iyi bir fotoğrafın hangi teknikleri gerektirdiğini çok iyi biliyor.

Çekim öncesinde düğün fotoğrafçısı ile yapacağın ön görüşmelerde isteklerin analiz ediliyor ve ortak bir karar veriliyor. Çekim konseptleri ve mekanları da bu toplantıda detaylı bir şekilde kararlaştırılıyor.

Dış çekim haricinde stüdyo çekimleri de yapılıyor. Çekilen tüm fotoğraflar dijital ortamda ve albüm şeklinde teslim ediliyor. Ankara’nın en iyi çekim mekanlarında eğlenceli bir gün seni bekliyor. Arka planda deniz olsun istiyorsan da hiç üzülme. Düğün fotoğrafçısı ve ekibi çekim için seninle şehir dışına gelmeye hazır.

Musa Anzelya Çankaya Dış Çekim Fiyatları

Seçeceğin hizmet türüne göre dış çekim fiyatları farklılık gösteriyor. Ankara’nın en ünlü düğün fotoğrafçılarından biri olan Musa Anzelya’nın dış çekim hizmeti için belirlediği fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Firma ile iletişime geçmek ve en güncel fiyatları öğrenmek için hemen yukarıda yer alan ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Musa Anzelya Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Ankara, Çankaya konumunda bulunan stüdyoya merkezi konumu sayesinde kolayca ulaşabilirsin. Toplu taşıma olarak metro hattını ve 160, 114-7 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsin. Stüdyonun açık adres ise şu şekilde;

“Gaziosmanpaşa Mahallesi, Reşit Galip Caddesi, Billur Sokak, No:55/2, Çankaya / Ankara”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimi gibi hizmetleri içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için hemen danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Stüdyo, yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

30 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Çankaya ilçesinde ve talep doğrultusunda şehir dışına da hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

15 gün içerisinde siparişlerinin teslimatı gerçekleştiriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ