Dijital Atölye

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Dijital Atölye Hakkında

İzmir, Bornova mevkiinde düğün fotoğrafçısı olarak nam salmış Dijital Atölye, düğün gününü kayıtlarıyla unutulmaz yapabiliyor. Birbirinden farklı dış çekim türlerinin bulunduğu firmanın dış çekim fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor. Firmanın sunduğu tüm çekim olanaklarını senin için inceledik, hemen göz atabilirsin.

Dijital Atölye Olanakları

Sevdiklerinle bir arada dünya evine girmenin hazırlıklarını yaparken düğün gününde yaşadığın o heyecan dolu saatleri tekrar tekrar yaşamak isteyebilirsin. Bu yüzden Dijital Fotoğrafçılık Bornova seni en çok yansıtan çekim türünü seçebilmen adına birçok dış çekim olanağı sunuyor. Düğününde hayalini kurduğun her şey gerçekleşirken düğün belgeseli ile kayıt altına aldırabilir, heyecandan fark edemediğin tüm detayları sonrasında keşfedebilirsin.

Save the date çekimi ile düğün gününü tüm sevdiklerine eğlenceli bir çekim ile duyurabilirsin . Bu video seçeneklerinin ardından evinin duvarına asabileceğin sanat eseri gibi fotoğraf karelerine, Dijital Atölye sayesinde sahip olabilirsin.

Tüm bu çekimlerin yerlerini kendin belirleyebilir, arzu ettiğin her manzarayı arka planın yapabilirsin. Üstelik firmanın hizmet verdiği şehre sabit kalmak zorunda da değilsin. Sümela Manastırı’ndan Peri Bacaları’na kadar dilediğin güzellik abidelerinin önünde poz verebilirsin.

Teslim Süreci

Düğün çekimlerinin ardından balayı dönüşünde tüm siparişlerini teslim alabiliyorsun. Nasıl mı? Özveriyle çalışan düğün fotoğrafçısı ekibi çekimlerin biter bitmez tüm kontrolleri sağlayarak baskı işlemine geçiyor. Böylece siparişlerinin 30 gün içerisinde teslimatı gerçekleştirilebiliyor.

Dijital Atölye Karşıyaka Dış Çekim Fiyatları

Firmanın farklı paket seçeneklerinden faydalanabileceğin gibi bir çekim türü üzerine de anlaşma sağlayabiliyorsun. İçeriklerine göre fiyatları değişen paketler 1500 TL’den başlıyor ve isteklerine göre biçimleniyor.

Dilersen hemen şimdi ücretsiz teklif al formunu doldurarak seçimlerine özel fiyat bilgisine, DüğünYardımcısı.com’a özel indirim fırsatlarıyla birlikte ulaşabilirsin.

Dijital Atölye Nerededir? Nasıl İletişim Kurulur?

İzmir, Bornova konumunda stüdyo çekimleri hizmeti de veren firma kime sorsan tarif edebileceği bir lokasyonda yer alıyor. Toplu taşıma araçlarıyla veyahut kişisel aracınla kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Aynı zamanda düğün fotoğrafçısı için görüşmelerini danışmanlık servisini arayarak kolayca gerçekleştirebilir ardından firma ile de anlaşma sağlayabilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde;

“Kazım Dirik Mahallesi, 296/2 Sokak, No:33, Bornova / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekimlerin orijinal teslimini ve ekipman teminini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurt içi ve yurt dışı çekim olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Bornova ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

14-21 işi günü içerisinde siparişlerin teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ