Pembe Kare

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Pembe Kare Hakkında

İstanbul, Kadıköy konumunda düğün fotoğrafçısı hizmeti sunan Pembe Kare, dış çekim tecrübesiyle adından söz ettiriyor. Firmanın 2000 TL’den başlayan paket fiyatları ve sunduğu tüm olanakları yazımızın devamında yer alıyor, hemen göz atabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Düğün zamanlarını en güzel şekilde kayıt altına alan fotoğraf stüdyosu, farklı organizasyonlarını da ölümsüzleştirebiliyor. Nişan merasimi, söz kesimi, kep atma töreni, davet yemekleri ve kurumsal etkinlikleri aynı duyguyla hatırlamak adına firmadan hizmet alabilirsin.

Dış Çekim Olanakları

Dilediğin gibi bir fotoğraf albümüne ve video kayıtlarına sahip olmanı sağlayan Pembe Kare Kadıköy, farklı dış çekim olanakları sunuyor. Deniz kenarında trashday çekimlerinden düğününü gün boyu kayıt altına aldırabileceğin save the date çekimine, katalog çekimlerinden düğün belgeseline kadar dilediğini seçebiliyorsun. Dilersen firmanın geçmişte yapmış olduğu farklı çekim türlerine dair yukarıdaki fotoğrafları inceleyerek fikir sahibi de olabilirsin.

Pembe Kare Fotoğrafçılık Dış çekim Fırsatları

Eşin ve senin çekim esnasında rahat hissetmeni sağlamak adına firma çekim öncesi görüşme olanağı sunuyor. Merak ettiğin tüm detayları bu görüşmede konuşabileceğin gibi tüm çekim günü detaylarını da önceden yönetmiş oluyorsun. Firmanın bünyesinde bulunan albüm seçeneklerini de bu görüşmede inceleyebilir,  istediğin farklı tarzda albümleri sipariş de verdirebilirsin.

Sıradan dış çekim görsellerini Pembe Kare İstanbul sayesinde unutabilirsin çünkü fotoğraf tutkunlarından oluşan düğün fotoğrafçısı ekibi tüm detayları düşünüyor. Dilersen belirlemiş olduğun konsepte uygun dekoratif ürünleri yanlarında taşıyabiliyorlar. Sonrasında da modern yorumlamalarla çekimlerini gerçekleştiriyorlar.

Pembe Kare Dış Çekim Fiyatları

Tercih ettiğin çekim türleri fiyatları belirleyen unsurlar oluyor. Ortalama olarak 2000 TL’den başlayan başlangıç fiyatları isteklerin doğrultusunda şekillenebiliyor.

Dilersen belirlemiş olduğun çekim tarzlarının fiyatlarını öğrenmek adına ücretsiz teklif al butonunu kullanabilirsin. Bu sayede DüğünYardımcısı.com’a özel çekim fiyatlarından da yararlanabilirsin.

Pembe Kare Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Firmanın ofisi İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alıyor. Farklı toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğin gibi kişisel aracını da firmaya gitmek için kullanabilirsin. Firma ile iletişim kurmak için yukarıdaki numarayı tuşlaman yeterli. Danışmanlık servisi merak ettiğin tüm sorularını yanıtlamayı bekliyor. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Koşuyolu, Salih Omurtak Sokak,  No:59, Kadıköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekimlerin orijinal teslimini ve ekipman teminini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurt içi ve yurt dışı çekim olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebiliyorsun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

14-28 işi günü içerisinde siparişlerin teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ