Çapanoğlu Kır Bahçesi

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kapalı Davet Alanı
300
min
|
400
max
Kır Bahçesi Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
150

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Bahçe
Çim alan
Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

After party organizasyonu
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Servis ve hizmet elemanı
Vale

Çapanoğlu Kır Bahçesi Hakkında

Çapanoğlu Kır Bahçesi, Kayseri’nin en çok tercih edilen kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Talas ilçesinde konumlanan mekan, muhteşem doğa manzarası ile öne çıkıyor. Mekanda yemekli veya kokteyl düzende etkinlikler düzenlenebiliyor. Kişi başı 50 TL’den başlayan düğün fiyatları ve mekanın hizmetleri hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Çapanoğlu Düğün Salonu Özellikleri

Çapanoğlu Kır Bahçesi, sana kır düğünü için isteyebileceğin tüm detayları sunuyor. Açık kır bahçesi, çim zemini ve doğa manzarası ile göz kamaştırıyor. Kalabalık davetlerin vazgeçilmez adresi olan Çapanoğlu’nda düğünlere ek olarak kına gecesi, nişan ve sünnet düğünü gibi farklı etkinlikler düzenlenebiliyor.

Davet alanlarından açık alan, 500 ila 750 arası değişebilen kapasitesi ile ferah bir ortam sunuyor. Aynı zamanda donanımlı teknik ekibiyle de kaliteli bir etkinlik hazırlıyor. İkinci salon olan kapalı alanın ise 300-400 kişilik kapasitesi bulunuyor. Kokteyl kapasitesi ise 750-1000 kişi ile tüm sevdiklerini mutluluğunu paylaşmaya davet edebilirsin. DüğünYardımcısı.com danışman ekibiyle iletişime geçerek mekan hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Sunduğu Olanaklar

Çapanoğlu Kır Bahçesi, tamamen sana özel masa sandalye süslemesi hazırlıyor. Farklı renklerde giydirme seçenekleri ve dekorasyonu senin taleplerine göre yerleştiriliyor. Profesyonel kadrosu ve yılların verdiği deneyimi ile öne çıkan mekanda düğününün emin ellerde olacağına kuşku duyma.

Mekanın aşçıları misafirler için lezzetli ve tamamen senin seçimlerinle şekillenebilecek menüler oluşturuyor. Üstelik menü tadımı yaparak, menüde değişiklik de talep edebiliyorsun. Aynı zamanda özel menü seçenekleri de mekanda hazırlanabiliyor. Çocuklara özel menü alternatifi sunan mekanda herkesi mutlu edecek alternatifler bulunuyor.

Çapanoğlu Kır Bahçesi Kır Düğünü Fiyatları

Çapanoğlu Düğün Salonu bünyesinde oldukça uygun fiyatlarla etkinlik düzenlenebiliyor. Etkinlik gününe göre fiyatlarda değişiklik görülebiliyor. Mekanda kokteyl davet fiyatları 30 – 50 TL aralığından başlıyor. Yemekli düğün planlıyorsan ortalama 50 TL’den başlayan paketleri değerlendirebilirsin. Fiyatların menü içeriklerine göre değişebileceğini de belirtmek isteriz.

Adres & Yol Tarifi

Kayseri’nin Talas ilçesinde yer alan Çapanoğlu Kır Bahçesi’ne kendi aracınla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Konum olarak Ali Dağı yolunun sonunda camiyi geçer geçmez sağa dönülerek yol takibi yapabilirsin. İlk binicilik merkezinde konumlanıyor. 150 araçlık otoparkı sayesinde park sorununu düşünmene de gerek kalmıyor.

Açık adresi ise şöyle; Yukarı, Endürlük Cd. No:249, 38280 Talas/Kayseri.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Çapanoğlu Kır Bahçesi düğün dışında bayi toplantısı, kına, baby shower, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, piknik, nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, doğum günü ve parti hizmeti veriyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık, kapalı ve kokteyl alanları vardır. Açık alanın kapasitesi 500-750 kişi iken kapalı alanın kapasitesi 300-400 kişidir. Kokteyl kapasitesi ise 750-1000 kişidir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Size özel kokteyl ve yemek menüleri oluşturuluyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik ve servis 24:00 da sona eriyor.

Manzara ve Lokasyon

Şehir dışında yer alan Çapanoğlu Kır bahçesi, orman ve doğa manzaralıdır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ