Celal Ağa Konağı Hotel

2024 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
200 TL
300 TL
Kokteyl
200 TL
300 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
200
max
Havuz Başı Davet Alanı
100
min
|
200
max

Özellikler

Tarihi Mekan
Açılır kapanır tavan
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Teras
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Celal Ağa Konağı Hotel Hakkında

İstanbul Fatih ilçesinde düğün oteli olarak hizmet veren Celal Ağa Konağı Hotel, lüks düğünlerin vazgeçilmez adresi oluyor. Birden fazla davet alanı imkanı ile birlikte tercih listelerinden eksik olmayan düğün oteli, birçok davete de ev sahipliği yapıyor. Kişiye özel otelde düğün konseptleri için organizasyon danışmanlığı da sunuluyor. Otelde düğün fiyatları ise kişi başı 200 TL ile 300 TL bandında seyrediyor.

Mekan Kapasitesi ve Tasarımı

Celal Ağa Konağı, toplamda üç farklı davet alanı opsiyonu ile çiftleri karşılıyor. Genellikle kış aylarında tercih edilen kapalı balo salonu tam 200 kişilik kapasite sunuyor. Yaz ve bahar aylarında ise açık davet alanını veya havuz başı davet alanını tercih edebilirsin. Kalabalık düğünler için ideal olan düğün oteli aynı zamanda tarihi bir doku da sunuyor.

Düğün oteli, her üç davet alanında da nikah için ayrı bir alan sunuyor. Nikah merasiminden hemen sonra ayrı bir alanda tüm gece boyunca eğlencenin tadını çıkarabilirsin. Düğün esnasında rahat rahat dans edebilmen için de geniş bir dans pisti ayarlanmış. Celal Ağa Konağı Hotel çiftlere hazırlanmaları için özel bir oda da tahsis edebiliyor.

Hizmet Yelpazesi

Düğün organizasyonunu istersen yemekli istersen de kokteyl ikramlı tasarlayabilirsin. Her iki seçenek için de fiyatlar aynı düzeyde belirlenmiş. Yemekli düğünler için hazırlanacak olan kırmızı & beyaz et ve özel menü seçeneklerini önceden tadabilirsin. Buna göre düğününde hangi menüyü sunacağına daha rahat karar verebilirsin.

Düğününün organizasyonu için ne yapacağını bilmiyorsan da endişelenme. Otel sana organizasyon danışmanlığı da sunuyor. Celal Ağa Konağı Hotel bünyesindeki organizasyon ekibi ile düğününü adım adım planlayabilirsin. Her şeyin senin istediğin gibi olacağından da emin olabilirsin.

Celal Ağa Konağı Hotel Otelde Düğün Fiyatları

Celal Ağa Konağı yetkilileri çiftlere sundukları hizmetlere göre fiyat çizelgesini belirliyor. Ayrıca fiyatların belirlenmesinde düğün tarihi de etkin rol oynuyor. Ortalama olarak kişi başı fiyatlar hafta içi 200 TL’den başlıyor. Otelin hafta sonu fiyatları ise 300 TL civarında seyrediyor.

‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak sana sunulacak en uygun fiyat aralığını öğrenebilirsin.

Celal Ağa Konağı Hotel Nerededir?

İstanbul Fatih ilçesinde bulunan düğün oteli toplu taşıma araçları ile kolay ulaşılabilecek bir konumda yer alıyor. Vezneciler metro durağına yürüme mesafesinde olan otelin açık adresini de aşağıya ekliyoruz.

Kemal Paşa, Şehzadebaşı Caddesi, No:1, Fatih/İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonu bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24.00'a dek sürüyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ