Celal Ağa Konağı Hotel

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
200 TL
300 TL
Kokteyl
200 TL
300 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
200
max
Havuz Başı Davet Alanı
100
min
|
200
max

Özellikler

Tarihi Mekan
Açılır kapanır tavan
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Konaklama
Teras
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Celal Ağa Konağı Hotel Hakkında

Celal Ağa Konağı Hotel İstanbul Fatih ilçesinde kına gecesi organizasyonları için hizmet veriyor. Bir davet oteli olan Celal Ağa Konağı, geniş hizmet yelpazesi ve uygun fiyatlı olmasıyla tercih sebebi oluyor. Geniş kapasitesi ve farklı davet alanı seçenekleri ile sıradanlıktan uzak bir kına organizasyonu istiyorsan, burayı kesinlikle değerlendirmelisin. Mekanın kına gecesi fiyatları ise kişi başı 200 TL’den başlıyor.

Celal Ağa Konağı Hotel Kapasitesi ve Tasarımı

Profesyonel ışık, ses ve sahne ekipmanlarının bulunduğu, lüks tasarımlı üç farklı davet alanından dilediğini tercih edebilirsin. Kapalı balo salonu ve standart açık davet alanı sana tam 200 kişi kapasite sunuyor. Havuz başı davet alanı ise daha butik davetlere hitap ediyor ve 200 kişilik bir kapasiteyle hizmet veriyor.

Davet alanlarının yerleşimi ise tamamen senin tercihine bağlı. İstersen banket düzeni istersen de kokteyl düzenini tercih edebilirisin. Ayrı bir teras alanı bulunması ve kapalı davet salonunun açılır kapanır tavan olması da ferah bir atmosfer sağlıyor.

Hizmet Yelpazesi

Kına gecesi organizasyonları için istersen geleneksel istersen de modern bir konsept uygulayabilirsin. Bu konseptin ve ihtiyaçların belirlenmesi için otelin organizasyon ekibinden destek alabilirsin. Eğer istersen dışarıdan bir organizasyon firması ile de anlaşabilirsin. Davet otelinin sana sunduğu ayrıcalıklardan bir diğeri ise bünyesinde bir multimedya ekibi bulundurması. Böylelikle fotoğraflar ve videolarla kına geceni ölümsüz kılabilirsin.

Kına gecesi eğlenceli şarkılarla bol bol dans edilerek daha da keyifli hale getirebilir. Bu eğlence gereksinimine de önem veren Celal Ağa Konağı Hotel, DJ ve canlı müzik orkestrasının teminini de üstleniyor. Tüm gece boyunca seninle birlikte olacak servis personelleri ve organizasyon danışmanları ile geceyi tamamen istediğin şekilde ilerletebileceğini de belirtelim.

Celal Ağa Konağı Hotel Kına Gecesi Fiyatları

Celal Ağa Konağı, kına gecesi başta olmak üzere tüm özel gün davetleri için sıklıkla tercih ediliyor. Tercih sebebi olmasının en önemli nedenlerinden birisi ise uygun fiyatlar sunması. Kına gecesi organizasyonu için belirlenmiş olan fiyat hafta içi 200 TL’den başlıyor. Davet otelinin hem yemekli hem de kokteylli davetler için sunduğu hafta sonu fiyatı ise 300 TL’den başlıyor.

DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fiyatlar ve kampanyalardan haberdar olmak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurman yeterli olacaktır.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Celal Ağa Konağı Hotel, İstanbul Fatih ilçesinde çiftleri ağırlıyor. İstanbul Üniversitesi ve Saraçhane Parkı’na yürüme mesafesinde olan otele özel aracınla kolaylıkla ulaşabilirsin. İstersen metro veya otobüs ile Vezneciler Durağı’nda inerek de mekana varabilirsin.

Kemal Paşa, Şehzadebaşı Caddesi, No:1, Fatih/İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonu bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24.00'a dek sürüyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ