Celal Ağa Konağı Hotel

2024 Gelin Hamamı Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
200 TL
300 TL
Kokteyl
200 TL
300 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
200
max
Havuz Başı Davet Alanı
100
min
|
200
max

Özellikler

Tarihi Mekan
Açılır kapanır tavan
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Kolonsuz salon
Teras
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Celal Ağa Konağı Hotel Hakkında

Celal Ağa Konağı Hotel, İstanbul Fatih ilçesinde yer alıyor. Birçok özel gün daveti için kaliteli işler çıkaran davet oteli gelin hamamı hizmeti de sunuyor. Düğünden hemen önce doyasıya eğlenebileceğin bu aktivitede her şeyi daha özel kılmak için otel bünyesinde bir organizasyon ekibi de bulunuyor. Gelin hamamı fiyatları ise kişi başı 200 TL’den başlayarak değişebiliyor.

Celal Ağa Konağı Hotel Tasarımı ve Kapasitesi

Hamamda bir Osmanlı konsepti sunan davet oteli, gelin hamamı organizasyonlarına özel tasarımlar da yapıyor. Çiçekler ve mumların dört bir yanda yer edindiği harika bir atmosfer seni bekliyor. 100 – 200 kişilik organizasyonlar için ideal olan hamam, tarihi dokusu ile de görenleri büyülüyor.

Ayrı bir sauna alanı da mevcut ve dilersen burayı da kullanabilirsin. Gelin hamamından hemen sonra arkadaşların ile birlikte kız kıza bir eğlence planlıyorsan otelde bir after party de düzenleyebilirsin. Hatta istersen konaklamanı otelde de gerçekleştirebilirsin.

Gelin Hamamı Olanakları

Gelin hamamı eğlenceleri geçmişten bugüne kadar kültürümüzde bir iz bırakmıştır. Bu geleneksel organizasyonu günümüz ile birleştirerek modern bir tema yaratmak istiyorsan da doğru yerdesin. Celal Ağa Hotel bünyesindeki organizasyon ekibi hamamı tamamen sana özel bir şekilde, sıra dışı aksesuarlarla dekore edebilir. Güller, mumlar, meyve sepetleri ve özel tütsüler hamamı donatabilir.

Daha eğlenceli bir organizasyon hayal ediyorsan fasıl ekibi, zenne, oryantal ve fasıl ekibi temin edilmesini de isteyebilirsin. Celal Ağa Konağı Hotel yalnızca bunlarla sınırlı kalmayıp bindallı ve kaftan da kiralayabiliyor. Hatta istersen dekoru tamamen kına gecesine uygun tasarlayabiliyorlar.

Hamamda ihtiyacın olacak tüm gereksinimler de yine mekanda yerini alıyor. Gelin ve arkadaşlarının unutulmaz hamam eğlencesinden hemen sonra özel masaj ve bakım hizmetleri devreye giriyor. Böylelikle hem eğlenip hem de rahatlayacağın harika bir gün geçirebiliyorsun.

Celal Ağa Konağı Hotel Gelin Hamamı Fiyatları

Özel bir hizmet göreceğin gelin hamamı organizasyonunda fiyatlar tamamen yararlanmak istediğin hizmetlere göre belirleniyor. Kişi başı fiyatı ise 200 TL civarında bulunuyor.

Vermiş olduğumuz fiyatların ortalama fiyatlar olduğunu da belirtmek isteriz. En güncel gelin hamamı fiyatlarına ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak ulaşabilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Fatih ilçesinde konumlanmış Celal Ağa Konağı Hotel, toplu taşıma araçları ile kolay ulaşabileceğin bir noktada yer alıyor. 39B, 39Y, 41Y gibi otobüs hatları ve M2 metro hattını kullanarak Vezneciler Durağı’nda inmen yeterli olacaktır. Özel aracın ile gideceksen de mekanın açık adresini aşağıya ekliyoruz.

Kemal Paşa, Şehzadebaşı Caddesi, No:1, Fatih/İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonu bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24.00'a dek sürüyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ