Celal Ağa Konağı Hotel

2024 Havuz Başı Düğün Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
250 TL
300 TL
Kokteyl
250 TL
300 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
200
max
Havuz Başı Davet Alanı
100
min
|
200
max

Özellikler

Tarihi Mekan
Açılır kapanır tavan
Engelli girişine uygun
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Kolonsuz salon
Teras
Nikah İçin Ayrı Alan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Celal Ağa Konağı Hotel Hakkında

Yaz akşamında ışıl ışıl bir havuz başı düğün organizasyonu mu hayal ediyorsun? İstanbul Fatih ilçesinde hizmet veren Celal Ağa Konağı Hotel hayallerini gerçeğe dönüştürmek için seni bekliyor. Profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile harika bir düğün süreci yaşayabilirsin. Üstelik tamamen kişiye özel sunulan hizmetler de bu günü senin için daha unutulmaz kılabilir. Kişi başı 200 TL’den başlayan fiyatları ile mekan hakkında tüm bilgileri içeriğimizin devamında bulabilirsin.

Mekan Tasarımı ve Kapasitesi

Celal Ağa Konağı havuz başı davet alanında tam 200 kişi kapasite bulunuyor. Havuz başı davet alanının yerleşimi ise sunacağın menüye göre belirleniyor. Masmavi havuzla uyumlu olacak sade ve şık yuvarlak masalar ya da kokteyl bistroları kullanılıyor. Masa ve sandalye süslemeleri ise senin tercihlerine göre mekanda yerini alıyor.

Eğer havuz başı düğün organizasyonu dışında başka organizasyonları da düşünürsen burada ayrı bir açık davet alanı ve kapalı balo salonu da bulunuyor. Her iki davet alanının maksimum kapasitesi ise 200 kişi olarak belirlenmiş. Ayrıca Celal Ağa Konağı Hotel sana konaklama imkanı da sunuyor.

Celal Ağa Konağı Hizmet Yelpazesi

Havuz başı düğün organizasyonları dışında birden fazla özel gün ve kurumsal etkinlikler de burada düzenlenebiliyor. Açılış, bayi toplantısı, davet, resepsiyon, nişan, parti, sünnet ve kına gecesi davetleri organize edebileceğin etkinlikler arasında yer alıyor.

Havuz başı düğün organizasyonun için istersen otelin kendi organizasyon danışmanı ile çalışabilirsin. Fakat unutmadan ekleyelim ki Celal Ağa Konağı Hotel dışarıdan organizasyon firması temin etmeni de olumlu karşılıyor. Her iki koşulda da harika bir düğün Celal Ağa Konağı’nda seni bekliyor.

Tarihi dokusu ile büyüleyici bir düğün organizasyonu için gerekli olan her şey mekan tarafından karşılanıyor. Karşılama hosteslerinin sunduğu ikramlar, düğün esnasında sunulacak yemekler ve diğer ara sıcakların hepsini önceden tadabiliyorsun. Böylelikle her şey içine sinerek düğünde yerini alıyor.

Celal Ağa Konağı Hotel Havuz Başı Düğün Fiyatları

Ayrıcalıklı bir düğün isteyen çiftlerin Fatih ilçesindeki uğrak noktası olan düğün oteli sana uygun fiyatlar da sunuyor. Ortalama olarak 200 TL’den başlayan fiyatlar işle hizmet veren düğün oteli tercihlerin doğrultusunda fiyatları belirliyor.

Hemen ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak DüğünYardımcısı.com okuyucusu olmanın avantajları ile tanışabilirsin. Kampanyalı fiyatlar ve özel indirimler seni bekliyor.

Celal Ağa Konağı Hotel Nerededir?

İstanbul Fatih semtinde konumlanmış olan düğün oteline istersen özel aracın ile istersen de toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşabilirsin. Fatih yönüne giden metro ve otobüslere binerek Vezneciler Durağı’nda inebilir, kısa bir yürüyüş ile otele varabilirsin. Özel aracı ya da taksi ile gidecek olan çiftlerimiz için de açık adresi aşağıya bırakıyoruz.

Kemal Paşa, Şehzadebaşı Caddesi, No:1, Fatih/İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonu bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24.00'a dek sürüyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ