Ceremony Event

2022 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi

Ceremony Event Hakkında

Unutulmaz düğün organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsan sana çok güzel bir organizasyon firması önerimiz var. İstanbul Kağıthane ilçesinde yer alan organizasyon firması birbirinden güzel organizasyonlara düzenleyerek çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Üstelik firmanın başlangıç paketi fiyatları 2500 TL’den başlıyor. Düğün organizasyon firması hakkında daha fazla bilgi için içeriğimiz okumaya devam edebilirsin.

Ceremony Event Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonu hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlıyor. Organizasyon firması etkinliğin için tüm mekana özel düğün süslemeleri ile renklendiriliyor. Firma aynı zamanda catering hizmeti de sunuyor. Menü seçenekleri olarak kokteyl menüleri ve ana yemek menüleri arasından tercihini yapabiliyorsun.

Kalabalık veya butik organizasyonlarını en iyi şekilde planlaman için firma tarafından organizasyon sorumlusu temin ediyor. Etkinlik sorumlusu davet boyunca tüm isteklerini yerine getiriyor. Etkinlik sorumlusu beraberinde fotoğraf ve video ekibi de seninle oluyor. Yakınlarında keyifli vakit geçirirken en güzel anların kayıt altına alınıyor.

Hizmet Yelpazesi

Ceremony Event yalnızca düğün organizasyonu için hizmet vermiyor. Düğün etkinlikleri dışında sünnet düğünü, mezuniyet partisi, nişan, kına gecesi, doğum günü ve baby shower organizasyonlar içinde firmayı tercih edebilirsin.

Ayrıcalıkları

Düğün organizasyon firması müşterileri için birçok ayrıcalık sunuyor. Firmanın hizmetlerinden yararlanmak için Ankara içerisinde ikamet etmene gerek kalmıyor. Firma kaliteli hizmetlerini şehir dışındaki gerçekleşen organizasyonlar için de sürdürüyor.

Ceremony Event Düğün Organizasyonu Fiyatları

Düğün organizasyon firması fiyatları başlangıç paketi ve her şey dahil paketi olmak üzere ikiye ayrılıyor. Başlangıç paketi içerisindeki hizmetleri tercih edersin fiyatı 2500 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil paket fiyatları ise ortalama 5000 TL oluyor.

Yukarıda yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak bütçene uygun net fiyat bilgisi alabilirsin. İndirimli düğün organizasyonu fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için de firma yetkililerimizle görüşebilirsin.

Ceremony Event Yol Tarifi

Düğün organizasyon firması, İstanbul Kağıthane ilçesinde yer alıyor. Şehrin her yerinden toplu taşıma araçlarını kullanarak firma ile görüşmeye gidebilirsin. Birçok otobüs, metro, metrobüs ve minibüs hattı güzergahı firmanın yakınından geçiyor. Kendine ait bir araçla veya taksi ile ulaşımını sağlamak istersen firmanın açık adresi aşağıda yer alıyor.

Hamidiye Mahallesi, Anadolu Caddesi No:28, Kağıthane / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Çiçek, davetiye, dekor, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı ve süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Min. görüşme süresi 3 haftadır.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Masa, konsept ve tema geliştirme mevcuttur.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Sinem Aksüt - Yusuf Ziya Kaya
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ