Neşeli Günümüz

2024 Organizasyon Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
6.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Fotoğraf ve video çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date

Neşeli Günümüz Hakkında

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı arayışındaysan profesyonel bir ekipten oluşan Neşeli Günümüz tam sana göre. Ankara’nın Çankaya ilçesinde konumlanan firma, sadece düğün günü değil tüm özel gün çekimlerinde seninle birlikte olabiliyor. Düğünün öncesinden sonrasına kadar yanında olan uzman bir ekipten oluşan firmanın standart paket başlangıç fiyatları 1.000 TL olarak belirleniyor.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Neşeli Günümüz, düğün belgeseli ve düğün klibi isteyen çiftlere en profesyonel şekilde hizmet veriyor. Düğün gününden önce başlayan ve düğün sonuna kadar devam eden süreçte video çekimi yapılıyor. Bu videolar editlenerek düğün belgeseli haline getiriliyor. Daha kısa bir video ise klip olarak hazırlanıyor. Burada da fotoğraf ve videolar kullanılıyor.

Düğün hikayesi de aynı şekilde ekip tarafından yapılan çekimler sonucunda, çiftlerin de isteği dahilinde her şey dahil paket anlaşmalarında yapılıyor. Save the date çekim talep eden çiftlerle de yenilikçi bir çalışma gerçekleştiriliyor. Save the date çekimi sonrasında ortaya çıkan çalışma ile sosyal medya hesaplarından tüm sevdiklerine düğün gününü duyurabilirsin.

Neşeli Günümüz Dış Çekim Fiyatları

Firma ile anlaşma sağlamayı düşünüyorsan iki farklı paket seçeneği sunuluyor. Standart ve her şey dahil paketlerden biri tercih edebilirsin. Standart paket 1.000 TL’den, her şey dahil paket fiyatları ise 6.000 TL’den başlıyor. Paket içeriğine göre değişen hizmetler, fiyatlarda oldukça belirleyici bir rol oynuyor.

DüğünYardımcısı.com üzerinden ücretsiz teklif formunu doldurabilir ve sana özel fırsatları değerlendirebilirsin.

Ek Avantajları

Pek çok hizmeti bir arada sunan Neşeli Günümüz, fotoğraf ve video çekim desteğini hangi mekanda olursan ol sağlıyor. Düğün öncesi ve sonrası çekimlerde olduğu gibi o anda da en profesyonel şekilde çekimlerini gerçekleştiriyor.

Katalog çekim, konsept çekim ve nişan çekimi gibi ek hizmetleriyle de tüm özel günlerde ve durumlarda destek sağlıyor. Her alanda en iyi sonucu elde etmek için profesyonel bir ekip ile karşına çıkıyor. Şehir dışında çekim, orjinal kopya teslim, dış mekan çekimi, ekip gibi ek hizmetlerinden de yararlanabileceğini söyleyebiliriz.

Neşeli Günümüz Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün fotoğrafçısı, Ankara içinde en merkezi ilçelerinden biri olan Çankaya konumlu. Bu sayede ister toplu taşıma araçları ister kendine ait bir araç veya taksi ile ulaşımını sağlayabilirsin. Şehrin birçok noktasından kalkan otobüs, metro, tren ve minibüs hatları mekanın yakınından geçiyor. Fotoğraf stüdyosu açık adresi ise aşağıda yer alıyor.

Demirlibahçe, Talatpaşa Bulvarı, Doğanbahçesi Sokak, No:1/1, Dikimevi / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Şehir dışında çekim, orjinal kopya teslim, dış mekan çekimi, ekip hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta ve 1 ay arası görüşebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Çekim apılan mekanlar: Dış çekim için özel hazırlanmış ( Plato Çekim alanları İncek), Yeşil Vadi, Karagöl, Altınköşk, Eymirgölü, Mühye Köyü, Başka Fotoğraf Platosu, Tuz Gölü, Kapodokya, Bolu (Abant), Amasra (inkum), Antalya'da yapılır.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Emre Kalaycı
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ