Çeşme Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
75
min
|
150
max
Otopark
75

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Çeşme Evlendirme Dairesi Hakkında

Şehir merkezinden uzak olmasına rağmen bir hayli ilgi gören Çeşme Evlendirme Dairesi, butik nikah törenleri için müthiş bir seçim. Aynı zamanda tatil bölgesi olmasıyla da dikkat çeken Çeşme, nikah salonu çiftlere birçok olanak sağlıyor. 150 kişi kapasiteli nikah salonu, 200 TL’den başlayan kiralama fiyatları ve en güncel başvuru bilgileri aşağıda seni bekliyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Çeşme Nikah Salonu oldukça geniş. Kolonsuz ve yüksek tavanlı bir yapıya sahip olması sebebiyle de oldukça ferah bir ortam yaratıyor. Aydınlatma sistemleri ile de boğukluk hissi ortadan kalkıyor.

Salonun kendisi 300 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesine sahip. Aynı zamanda, kendi araçlarıyla gelecek olan misafirler için de 100 araçlık bir otoparka sahip.

Çeşme Evlendirme Memurluğu oldukça fazla tercih edilen bir nikah salonu durumunda. Bunun en önemli sebeplerinden biri de tatil bölgesinde yer alıyor olması.

Genç çiftler nikahlarını kıyıp yeni hayatlarına adım attıkları noktada balayı için de tercih ettikleri yer Çeşme oluyor. Bu yüzden nikah tarihinden önce iletişime geçmen yararına olacaktır.

Çeşme Evlendirme Dairesi İzmir Nikah Salonu Fiyatları

Nikahını, Çeşme’de gerçekleştirmek istiyorsan sana güzel bir haberimiz var. Bunun için ikametinin Çeşme olmasına gerek yok! Ancak bunun için evlilik izin belgesi alman gerekiyor.

İkametinin olduğu belediyeden evlilik izin belgeni aldıktan sonra Çeşme Belediyesine başvuruda bulunarak evliliğini burada gerçekleştirebilirsin. Bunun fiyatları da 250 TL ile 400 TL arasında değişiyor. Salon kiralama fiyatları da yine aynı şekilde 250 TL’den başlıyor.

Çeşme Evlendirme Dairesi hakkında daha detaylı bilgi almak için mekan danışmanlarımızla iletişime geçebilirsin. Tamamıyla ücretsiz olan bu görüşme sırasında salonun özellikleri ve sunduğu olanakları da detaylıca öğrenebilirsin.

Net fiyat bilgisi almak için ise üst tarafta yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurman yeterli olacaktır.

Çeşme Evlendirme Dairesi Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir şehrinin tatil için en çok tercih edilen ilçelerinsen biri olan Çeşme bölgesinde hizmet veriyor. Çeşme Evlendirme Dairesi merkezi bir konumda bulunuyor. Çeşme Belediyesi Nikah Salonu açık adresi şu şekilde;

İnönü Mahallesi, 2001. Sokak, No:2, Çeşme / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark alanı barındırması ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Çeşme Evlendirme Dairesi ile nikah akdi için en az 3 iş günü öncesinden irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan anlaşma sağlayabileceğin düğün fotoğrafçısı için Çeşme Evlendirme Dairesi tüm gereklilikleri karşılamaktadır.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Çeşme konumunda yer almaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ