Çeşni Konağı

2024 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
min
|
400
max
Otopark
100

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Tarihi Mekan
Şehir Manzaralı
Bahçe
Gelin - Damat Odası
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Çeşni Konağı Hakkında

Düğün törenini Ankara, Keçiören ilçesinde, tarih kokan bir binada yapmayı tercih edersen; Çeşni Konağı senin için en doğru adres.Şık mimari tasarımı ile ön plana çıkan düğün salonu gelin ve damat adaylarının isteklerini eksiksiz şekilde yerine getirmeyi hedefliyor. Üstelik Çeşni Konağı Nikah ve Balo Salonu kişi başı fiyatları 50 TL’den başlıyor. Dilersen salonu ayrıntılı şekilde incelemeye başlayalım;

Hizmet Yelpazesi

Salonun düzenlemeleri alanında uzman organizasyon ekibi tarafından belirlenen konseptlere göre yapılıyor. Masa ve sandalyeler giydirilerek davetli sayısına göre yerleşimleri planlanıyor. Ses ve ışıklandırma sistemleri de mekanın altyapısına uygun şekilde düzenleniyor. Ayrıca DJ ya da orkestra hizmeti de temin edilebiliyor.

Mekan, düğün haricinde; kına gecesi, nişan, mezuniyet töreni ve kurumsal etkinlikler başta olmak üzere birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Mekan bünyesindeki ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanman adına DüğünYardımcısı.com’un danışmanlık servisi ücretsiz bir şekilde hizmet sunuyor.

Çeşni Konağı Salon Kapasiteleri

Düğün salonu bünyesinde iki adet kapalı balo salonu ve bir adet bahçe bulunuyor. Hürrem Sultan Salonu olarak adlandırılan davet alanı 400 kişilik misafir ağırlama kapasitesi ile hizmet veriyor.

Mihmirah Salonu ise sahip olduğu 120 kişilik davetli ağırlama kapasitesi ile daha küçük törenlere ev sahipliği yapıyor. Yine mekan bünyesinde gerçekleştirilecek açık alan konseptli davetler için hizmet veren Çeşni Havuz Kafe’nin de 300 kişilik kapasitesi bulunuyor. Tarihi atmosfer en modern tasarımlarla birleştiriliyor.

Catering Hizmetleri

Mekanda düzenlenen yemekli törenler için usta aşçılar tarafından hazırlanan menüler eksiksiz şekilde sunuluyor. Menü seçenekleri kırmızı ve beyaz et olmak üzere ikiye ayrılıyor. Davet öncesi tadım yaparak üzerinde istediğin değişiklikleri gerçekleştirebileceğin menüler kosher, diyabet ve vegan gibi özel tercihler için ayrıca düzenleniyor.

Çeşni Konağı Düğün Fiyatları

Çeşni Konağı Nikah ve Balo Salonu ev sahipliğinde gerçekleştirilecek yemekli törenler için belirlenen kişi başı fiyatları 50-80 TL aralığında değişiyor. Yemeksiz kategorisinde sunulan paket fiyatları ise 5.000-7.500 TL skalasında bulunuyor.

Mekan tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimli fiyatları hakkında bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Çeşni Konağı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara, Keçiören ilçesinde yer alan Çeşni Konağı’na toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsin. 418, 410 ya da 185-3 numaralı otobüs hatlarını veya M1, M2 ve M4 numaralı metro hatlarını tercih edebilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

“Hasköy Mevkii, Üçpınar Caddesi, Ali Kuşçu Sokak, No: 2, Keçiören”.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm organizasyon hizmetleri, servis elemanı hizmetleri ve otopark hizmetleri Çeşni Konağı başlangıç paketi içeriği arasında yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, sünnet düğünü, nişan, kına, doğum günü, bayi toplantısı, mezuniyet ve açılışlar gibi farklı organizasyon türlerine de ev sahipliği yapılıyor. Dışarıdan bir catering ve organizasyon firması ile çalışabilme imkanı bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak düğün salonu ile etkinlikten en az 3 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışabilme imkanı bulunuyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Çeşni Konağı kapalı davet alanı kategorisinde hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Düğün salonu bünyesinde yemekli organizasyonlar için kırmızı ve beyaz et ağırlıklı menü seçenekleri, kokteyl davetleri için ise içecek ve aperitifler sunulmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis hizmetleri saat 23.00'a kadar devam sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Çeşni Konağı, Ankara'nın Keçiören ilçesinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ