Çiğli Belediyesi Nikah Salonu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
min
|
500
max
Otopark
100

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Çiğli Belediyesi Nikah Salonu Hakkında

İzmir şehrinde yaşayan çiftlerin evlenmek için en çok tercih ettiği nikah salonları arasında bulunuyor Çiğli Belediyesi Evlendirme Dairesi. Şehirde hızla gelişmeye devam eden ve şehir dışından taşınanların tercih ettiği bir bölge olan Çiğli ilçesinde yer alıyor. Etkileyici olanakları ve kapasitesiyle göz dolduran evlendirme dairesi kiralama fiyatları 490 TL’den başlıyor.

Nikah salonu hakkında daha fazla bilgiyi içeriğimizde bulabilirsin.

Özellikleri ve Kapasitesi

Çiğli Belediyesi Nikah Salonu, şehirdeki veya bölgedeki diğer nikah salonlarına kıyasla daha geniş bir kapasiteye sahip. Nikah salonu yaklaşık 600 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Bina da yalnızca bir adet salon bulunmuyor. İletişime geçtiğinde salonların özelliklerini öğrenebilir ve sana en uygun olanı tercih edebilirsin.

Bu önemli gününü sonsuza dek hatırlayabilmen için dışarıdan fotoğrafçı temin edebilirsin. Fotoğraflarının şık görünmesi için de belediye tarafından fotoğraflara uygun tasarımlar yapılıyor.

Mekan danışmanlarımızla ücretsiz bir şekilde iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenebilirsin. Aynı zamanda salonların özellikleri hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsin.

Çiğli Belediyesi Nikah Salonu Fiyatları

Salon kiralama fiyatlarını paylaşmadan önce seni nasıl masraflar bekliyor onları söyleyelim. Evlilik cüzdanı bedeli olarak talep edilen tutar 140 TL değerinde. Çiğli Belediyesi Evlendirme Dairesi dışında, başka bir yerde yapacağın nikah töreni için de 500 TL hizmet bedeli isteniyor.

Salon kiralama fiyatları ise organizasyonun gününe ve saatine göre farklılık gösteriyor. Salonun klasik nikah salonu haricinde bir kokteyl alanı bulunuyor. Etkinliği burada yapmak istersen hafta içi kiralama fiyatı 450 TL olarak sunuluyor. Hafta sonu kiralama fiyatı ise yaklaşık 1090 TL olarak belirlenmiş.

Organizasyon veya mekan danışmanlarımızla iletişime geçerek Çiğli Belediyesi Evlendirme Dairesi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsin. “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayıp karşına çıkan formu doldurduğunda ise salonun indirimli fiyatları ve diğer net fiyatları öğrenebilirsin.

Çiğli Belediyesi Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Nikah salonu İzmir, Çiğli konumunda, Ataşehir Mahallesi’nde yer alıyor. Merkezi bir konuma sahip olmasıyla ilçe, toplu taşıma konusunda da oldukça gelişmiş. İZBAN raylı hattını olarak kısa bir sürede salona varabilirsin. Dilersen 912 veya 800 numaralı ESHOT otobüs hatlarını da kullanabilirsin. Nikah salonuna kendi özel aracınla gitmek istersen de kolay bir adrese sahip.

Ataşehir Mahallesi, 8001/1 Sokak, No:1, Çiğli / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark alanı ve geniş kapasitesi ile dikkat çekmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Çiğli Belediyesi Evlendirme Dairesi ile nikah akdi için en az 10 iş günü öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan anlaşma sağlayabileceğin düğün fotoğrafçısı için gerekli çalışma şartları Çiğli Belediyesi Evlendirme Dairesi tarafından karşılanmaktadır.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Çiğli konumunda hizmet vermektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ