Cihangir Wedding & Fashion

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Cihangir Wedding & Fashion Hakkında

En özel anlarını sıradan pozlardan uzak, kendi tarzını yansıtan karelerle taçlandırmak istiyorsan Cihangir Wedding & Fashion tam sana göre. İstanbul, Üsküdar konumlu düğün fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firma uzun yıllardır verdiği hizmetler ile farklılaşıyor . Dış çekim başlangıç paketi fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Dilersen mekan ile ilgili tüm bilgileri ayrıntılı şekilde inceleyelim:

Hizmet Yelpazesi

Cihangir Wedding & Fashion; düğün ve nişan organizasyonlarında belgesel ve klip çekimleri gerçekleştiriliyor. İstersen sadece büyülü tören anı, istersen de tüm gün fotoğraflanabiliyor. Alınan video kaydı ile de en güzel anlar ölümsüzlüğünü koruyor.

Son yılların popülerleşen düğün fotoğraf konsepti olan save the date ile büyük tarihten haftalar belki aylar önce mutluluğunu yakınlarınla paylaşabilirsin. Trashday çekimleri ile klasik pozları bırakıp düğün kıyafetlerinin kirlenmesine aldırış etmeden eşsiz anlar yakalayabilirsin.

Cihangir Wedding & Fashion Dış Çekim Olanakları

Düğün fotoğrafı söz konusu olduğunda birçok stüdyo klasik ve artık sıradanlaşmış çekim teknikleri kullanıyor. Cihangir Wedding & Fashion tam da bu konuda farkını ortaya koyuyor ve kişiye özel hizmet anlayışı çerçevesinde çiftlerin tarzlarına ve marjinal fikirlerine her zaman çok önem veriyor.

Çekim öncesinde konsept ve mekan isteklerini fotoğrafçıyla paylaşabileceğin bir ön görüşme yapılıyor. Böylece fotoğraf çekiminde her şey önceden konuştuğunuz gibi senin istediğin şekilde oluyor. Çekim sonrasında ise düğün albümüne seçilecek fotoğrafları kontrol ederek beğenmediğin pozları tekrar çektirebiliyorsun.

Cihangir Wedding Prhotography Üsküdar ilçesinde yer almasına rağmen Türkiye’nin her şehrinde çekim yapabiliyor. Ayrıca sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da çekim imkanı bulunuyor.

Cihangir Wedding & Fashion Dış Çekim Fiyatları

Stüdyo çekimi, dış çekim ve şehir dışı çekim fiyatları farklılık gösteriyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı başlangıç fiyatları ise 1000 TL olarak belirleniyor.

Mekan yönetimi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimli fiyatları incelemek için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Cihangir Wedding Photography Nerededir ? Nasıl Gidilir ?

Fotoğraf stüdyosu, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bulunuyor. Firmaya, şehrin her yerinden tüm ulaşım araçları ile kolayca ulaşabilirsin. 14M, 15B, 15F numaralı otobüs hatlarını veya “Çengelköy -İstinye” vapur güzergahını tercih edebilirsin. Kişisel aracınla gitmek istersen diye açık adresi ise şu şekilde;

“Çengelköy Mahalkesi, Numara: 33/5, Üsküdar / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ekipman temini, dış çekim ve fotoğrafların orijinal teslimi başlangıç paketi kapsamında bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonu kapsamında hikaye - klip & belgesel çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date ve trashday verilen hizmetler arasında yer almaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak mekan ile organizasyondan en az 6 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Tüm illerde hizmet verilebilmektedir.

Sipariş teslim süresi?

4 hafta içerisinde sipariş teslimi sağlanmaktadır.

Manzara ve Lokasyon

Cihangir Wedding & Fashion; İstanbul'un Üsküdar ilçesinde konumlanmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ