Çiseren Korkut

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Konsept çekim
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Çiseren Korkut Hakkında

Çiseren Korkut, İstanbul Üsküdar ilçesinde freelance bir dış çekim düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veriyor. En özel anların hayat boyu aynı heyecanla saklanabilmek üzere donduruluyor. Oldukça geniş bir hizmet yelpazesi sunan firmanın paket fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Ayrıntılı tüm bilgiler ise içeriğimizin devamında yer alıyor:

Hizmet Yelpazesi

Harika bir düğün çekimi için sana 2 farklı konsept önerisi sunuluyor. Son dönemlerde doğal pozlar ile gözde olan save the date ve trash day gibi konsept çekimleri yapılıyor. Ayrıca düğün hikayeleri de aynı şekilde hizmet yelpazesi içerisinde yer alıyor.

Ekip gelin ve damat adayları ile çekim öncesinde kurduğu iletişimlere oldukça fazla önem veriyor. Yapılan toplantılarda istenilen poz seçeneklerinden arka plan olacak mekana kadar birçok konuya birlikte karar veriliyor. Çiseren Korkut düğün fotoğrafçılığının yanı sıra doğum ve gebelik çekimleri için de hizmet veriyor.

Bu seçeneklerden yararlanırken istediğin mekanı ve konsepti seçme imkanına da sahipsin. Dilersen son zamanlarda sade konseptler ile ön plana çıkan stüdyo fotoğraf çekimi hizmetlerinden de faydalnabilmen mümkün oluyor.

Çiseren Korkut Dış Çekim Olanakları

Birçok farklı mekanda dış çekim gerçekleştirilebiliyor. Doğa manzaralarından tarihi arka planlara kadar seçenek sunuluyor. Çekim öncesi yapılan bilgilendirme toplantısında Çiseren Korkut ekibine dilediğin seçeneklerden bahsetmen yeterli oluyor.

Ekip tüm planlamaları A’dan Z’ye senin isteklerin doğrultusunda gerçekleştiriyor. Çekimlerde son model kamera ve ışık ekipmanları kullanılıyor. Çekimlerin orijinal teslimi ise 5 hafta içerisinde gerçekleştirilmekte.

Çiseren Korkut Dış Çekim Fiyatları

Stüdyo sunduğu paket fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor. Paketlerin ortalama fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Paket fiyatları yararlanmak istediğin hizmetler doğrultusunda farklılık göstererek şekilleniyor. Her şey dahil paketi fiyatları ise 1500 TL’ye ulaşıyor.

DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan kampanyalı hizmetlerden faydalanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurman yeterli.

Çiseren Korkut Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün fotoğrafçısı Çiseren Korkut’un stüdyosu İstanbul, Üsküdar ilçesinde bulunuyor. Şehir dışı dış çekim hizmeti de sunan stüdyo farklı şehirlerde de hizmet veriyor.  Ekip iletişime geçmek için ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisimizden faydalanabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekimlerin orijinal teslimi, ekipman temini ve dış çekim öncesi bilgilendirme toplantısı başlangıç paketi dahilinde sunulmakta.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Çiseren Korkut düğün fotoğrafçılığı haricinde doğum fotoğrafçılığı da yapmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak fotoğrafçı ile etkinlikten en az4 hafta öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Stüdyosu İstanbul'da bulunan fotoğrafçı isteğe bağlı olarak şehir dışı hizmeti verebilmektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Save the date ve trash day gibi konsept çekimleri yapılmaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Çekimlerin orijinal teslimi ortalama 5 hafta içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ