Coşkun Lezzet Catering

2024 Catering ve Düğün Yemeği Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı

Coşkun Lezzet Catering Hakkında

Düzenlediğin organizasyonda en kritik dokunuşlardan biri olan catering hizmeti konusunda iddialı bir firma ile karşındayız. İstanbul sınırlarında hizmet veren Coşkun Lezzet Catering, çeşitli catering hizmetleri ve çok daha fazlasını sunuyor. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktalar. Coşkun Lezzet bünyesindeki paket fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

DüğünYardımcısı.com’a firmalar tarafından özel olarak sunulan teklifleri öğrenmek için danışmanlık servisimizi arayabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Coşkun Lezzet Catering bünyesinde farklı paketler ve farklı hizmetler sunuluyor. Başlangıç paketi ve her şey dahil paket hizmetlerinin içeriğine yazımızın devamında detaylıca değiniyoruz. Firma, İstanbul sınırlarındaki hemen her etkinlik ve düğün yemeği için uygun bir hizmet sunabiliyor. Ayrıca daha kapsamlı DJ ve orkestra temini gibi ihtiyaçları da dileğe göre karşılayabiliyorlar.

Coşkun Lezzet Catering Olanakları

Belirttiğimiz gibi çok farklı etkinlikler ve düğün yemeği için tam da ihtiyaca uygun menü seçenekleri sunabilmekteler. Başlangıç paketi dahilinde kokteyl, aperitif ve yemekli menü seçenekleri sunuluyor. Menü çeşitleri içerisinde soğuk-sıcak mezeler, ara sıcaklar, börek ve ordövr tabağı gibi seçenekler bulunuyor. Ana yemek seçenekleri arasında ise kırmızı – beyaz et seçenekleri, salata, çorba ve diğer ürünler sunuluyor.

Daha kapsamlı bir hizmet de sunabiliyorlar. Eğer dilersen bu firma sana DJ veya orkestra temini ile müzik imkanı da sunuyor. Bu tür daha kapsamlı seçenekler her şey dahil paket bünyesine dahil oluyor. Faydalanabileceğin diğer hizmetler arasında menülerde değişiklik, organizasyon sorumlusu ile çalışma ve servis elemanı temini mevcut.

Coşkun Lezzet Catering Fiyatları

Firmanın sunduğu birçok hizmet çeşiti arasında ihtiyacına uygun olanları belirleyerek hizmet alabilirsin. Tercihlerinin ne olduğuna bağlı olarak firma farklı fiyat aralıklarında hizmet sunuyor. Başlangıç paketi fiyatları 1000 TL civarından başlıyor.

Bünyemizde bulunan avantajları ve fırsatları bizzat öğrenmek için ”Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurmanı tavsiye ederiz.

Coşkun Lezzet Catering Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Ofisi İstanbul’un Eyüp semtinde yer alan bu firma ile yüz yüze görüşmek istersen kimi ulaşım seçeneklerini derledik. Toplu taşıma ile ulaşımda 36CE, 38T, 399C, 47L, 49G kodlu otobüsleri kullanabilirsin. Dilersen M7 metro hattını da tercih edebilirsin. Eğer firma ile internet ya da telefon ile iletişime geçmek istersen iletişim bilgilerini bu sayfada bulabilirsin. Açık adresleri ise şöyle:

Karadolap Mh. Gülbahar Sk. No:35/A, Eyüp / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi seçtiğiniz kokteyl, aperatif veya yemekli menü seçeneklerinden oluşuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketler kapsamında catering hizmetinin yanı sıra servis elemanı, organizasyon sorumlusu, menülerde değişiklik, talebe göre DJ ve müzik grubu temini gibi hizmetler yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Catering hizmetinin yanı sıra Dj ve orkestra temini, mekan dekorasyonu, ses-sahne ve ışık hizmetleri gibi organizasyonlardan da yararlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta öncesinden firmayla iletişime geçebilirsin.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Soğuk-sıcak mezeler, ara sıcaklar, aperatifler, börek, ordövr tabağı, kanepe gibi lezzetler bulunuyor. Ana yemek menüleri ise salata, çorba, pilav ve beyaz ya kırmızı et seçenekleriyle hazırlanıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Doğan Coşkun
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ