Fuego Organizasyon

2024 Catering ve Düğün Yemeği Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Servis ve hizmet elemanı
Ek süslemeler

Fuego Organizasyon Hakkında

İzmir, Buca konumunda hizmet veren Fuego Organizasyon, en küçüğünden en büyüğüne her organizasyona yönelik çalışabilmekte. Düğünden tut da küçük toplantılarda diğer büyük organizasyonlara kadar birçok etkinlikte harika bir catering ve organizasyon hizmeti sunuyorlar. Fuego Organizasyon düğün organizasyonu ve catering hizmeti fiyatları pakete göre 500 TL’den başlayan fiyatlarla.

Eğer yalnızca DüğünYardımcısı.com bünyesinde bulunan sayısız fırsatlar ve özel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsan sadece ‘’Teklif Al’’ butonuna tıkla!

Hizmet Yelpazesi

Fuego Organizasyon yalnızca düğün yemekleri ve organizasyonu konusunda değil diğer sayısız etkinlikte de üstün hizmet anlayışıyla seninle. Diğer etkinlik hizmetleri arasında evlilik teklifi organizasyonu, kına, mezuniyet balosu, doğum günü, bekarlığa veda gibi birçok seçenek mevcut!

Fuego ile iletişime geçmek için ise ister çevrimiçi yolları tercih edebilir, dilersen telefonla ulaşabilirsin. Harika bir aracı olarak da daima Düğün Yardımcısı’na ulaşabilirsin!

Catering & Düğün Yemeği Paketleri

Yalnızca tek bir alanda değil, düğününü her alanda harika kılmaya büyük bir özen gösteriyorlar. Mekan giydirmenin yanı sıra dekorasyon ve masa süslemeleri özenle düşünülüyor. Tabii ki de senin kişisel tercihlerin de özenle hesaba katılıyor. Dileğine göre ek süslemeler de mekana güzelce işleniyor.

Ve tabii ki de harika bir catering hizmeti! Yalnızca sundukları enfes yemeklerle değil, aynı zamanda işini hakkıyla yapan servis elemanlarıyla da sana ve konuklarına harika bir gün vaat ediyorlar! Farklı seçenekler barındıran çeşitli paketleriyle diler başlangıç paketi, dilersen de her şey dahil paket tercih ederek hayalindeki organizasyonu gerçekleştirebilirsin!

Fuego Organizasyon Düğün Yemeği Fiyatları

Bu eşsiz organizasyon ve catering firmasının hizmetleri dahilinde çeşitli paketler mevcut. Tercihlerine ve bazı detaylara bağlı olarak çeşitlilik gösteren fiyatları kabaca şu şekilde belirtebiliriz: Başlangıç paketinden faydalanmak istediğin taktirde karşımıza 500 TL’den başlayan fiyatlar çıkmakta. Her şey dahil paket ise 1000 TL’den başlayan fiyatlarla söz konusu.

Tabii güncel gelişmelerden, detaylı fiyat bilgisinden haberdar olmak isteyebilirsin! Bu konuda Düğün Yardımcısı ekibi sana yardımcı olmak konusunda hazır! Tek yapman gereken ‘’Teklif Al’’ butonuna tıklamak. Böylece yalnızca aklındaki sorular cevaplanmakla kalmaz, aynı zamanda da harika fırsatlar ve fiyatlar da bilgin dahilinde olur!

Fuego Organizasyon Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Elbette bu harika organizasyon firması sen nereye istersen oraya gelip harika bir hizmet verecektir. Yine de onlarla bizzat iletişime geçmek istersen İzmir’in Buca mevkiinde hizmet vermekteler. Oraya ulaşım için çeşitli seçenekleri sana kısaca sıraladık:

Otobüsle gitmek istersen 304, 353, 470, 515 numaralı otobüsler seni istediğin yere götürecektir. Dilersen İzban’ı kullanarak da gidebilirsin. Özel aracın ise diğer bir seçenek olacaktır. Açık adresleri şu şekilde;

Dumlupınar Mevkii, 81. Sokak, No:24, Buca / İzmir.

İzmir, Buca konumunda hizmet veren Fuego Organizasyon, en küçüğünden en büyüğüne her organizasyona yönelik çalışabilmekte. Düğünden tut da küçük toplantılarda diğer büyük organizasyonlara kadar birçok etkinlikte harika bir catering ve organizasyon hizmeti sunuyorlar...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Catering, dekor, masa / sandalye temini, mekan giydirme, servis ve hizmet elemanı, süsleme hizmetlerinden yaralanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept / tema geliştirme, şehir dışında hizmet, süsleme, masa ve sandalye temini yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 gün önce iletişime geçebilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ali Osman Çetinkaya
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ