Çubuk Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
25
min
|
75
max
Otopark
35

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Çubuk Evlendirme Dairesi Hakkında

Tarihi bir mekan olan Bekirağalar Konağı içerisindeki nikah salonu ile Çubuk Evlendirme Dairesi bir hayli popüler. Çubuk Belediyesi kılavuzluğunda çalışan Bekirağalar Nikah Konağı için 150 TL’den başlayan salon kiralama fiyatları talep ediliyor. Ankaralı çiftlere sunduğu bu olanak ile isminden söz ettiren Çubuk Nikah Dairesi hakkında en güncel bilgiler aşağıda seni bekliyor.

Kapasiteleri & Özellikleri

Samimi bir ortamda nikah töreni gerçekleştirmek için biçilmez bir kaftan; Çubuk Evlendirme Dairesi. 75 kişi kapasiteli Bekirağalar Nikah Konağı, otopark alanı barındırması ile de misafirleri rahat ettiriyor.

Bohem bir hava sunan nikah salonu, ahşap dekorasyonu ve rüstik havası ile nikah akdine farklı bir hava katıyor. Ayrıca 30 araçlık otopark alanı da Bekirağalar Nikah Konağı bünyesinde seni bekleyenler arasında yer alıyor.

Nikah İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Nikah işlemleri için Çubuk Belediyesi Evlendirme Dairesi tarafından birtakım belgeler isteniyor. Başvuru esnasında sunulması gereken belgelerden ilki nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi. Son 6 ayda çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf da başvuru için gerekli olan bir diğer şey. Ayrıca evlilik beyannamesi de Çubuk Belediyesi Nikah Memurluğu tarafından talep ediliyor.

Nikah işlemleri için gerekli belgeler hakkında en güncel bilgileri almak adına ücretsiz hizmet veren danışman ekibimizi arayabilirsin. Ücretsiz organizasyon planlamacılarımız ile yapacağın bu görüşmeler esnasında kampanyaları ve indirimleri de öğrenebilirsin.

Çubuk Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Bekirağalar Konağı içerisindeki salon kiralama fiyatı 150 TL ile 275 TL arasında farklılık gösteriyor. 60 dakika süren nikah akdi için talep edilen bu ücretleri, en net hali ile görüntülemek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin.

Ayrıca evlilik işlemleri için de bazı ödemen gereken meblağlar bulunuyor. 120 TL değerindeki evlilik cüzdanı ücreti ve 35 TL değerindeki evlilik dosyası fiyatı bu meblağlar arasında yer alıyor.

Çubuk Evlendirme Dairesi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara merkezden kalkan 487-3 numaralı otobüs hattı ile Çubuk Belediyesi Nikah Dairesi konumuna gidebilirsin. Özel araç vasıtası ile belirttiğimiz konuma gidecek olan DüğünYardımcısı.com okuyucuları için açık adres şu şekildedir;

Atatürk Mahallesi, Alparslan Türkeş Caddesi, No:1, Çubuk / Ankara.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Otopark alanı ve tarihi mimarisi ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak evlilik tarihi olarak düşündüğün günden en az 10 iş günü öncesinde Çubuk Belediyesi Nikah Dairesi ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Çubuk Belediyesi, dışarıdan düğün fotoğrafçısı veya çekim ekibi ile iş birliği yapmana olanak tanımaktadır.

Manzara ve Lokasyon

Ankara, Çubuk konumunda bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ