Dalyan Club

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
100 TL
150 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
300
min
|
400
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
300
min
|
400
max
Otopark
150

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Gazebo
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
After Party için Ayrı Alan

Dalyan Club Hakkında

Dalyan Club Kadıköy ilçesinin en çok tercih edilen kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Konsept davetlerdeki başarısı ile beğeni toplayan mekanın kişi başı düğün fiyatları ortalama 100 TL’den başlıyor. Dalyan Club’ın düğün paketleri hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Dalyan Club Özellikleri

Dalyan Club tam 5 ayrı davet alanına sahip. Çam ağaçlarının arasında yer alan bu mekanda havuz başı ve tarihi taş salon da bulunmakta. 100 kişiden 400 kişiye kadar davetlere uygun olan mekanı kalabalık veya butik kır düğünü davetlerinde tercih edebilirsin.

Kır bahçesinde yer alan büyük ve şık kamelya düğün konseptine göre çiçeklerle ve tüllerle süslenmekte. Daha bohem bir tarz isteyenler için ise kilimlerle etnik bir hava katılıyor. Kamelyaya uzanan gelin yolu ise bütünleyici bir tasarım ile şıklığını gözler önüne seriyor. Konsept konusunda farklı fikirlere açık olan Club Dalyan misafirlerinin isteklerine verdiği özenle de dikkat çekiyor.

Mekan bünyesinde kır düğünü davetlerine ek olarak kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikleri ve mezuniyet partileri düzenlenebiliyor.

Dalyan Club Kadıköy Kır Düğünü Fiyatları

Mekanın kır düğünü fiyatları seçilen menülere ve davetli sayısına göre değişkenlik gösterebiliyor. Ayrıca davet günü de fiyatı belirleyen faktörler arasında. Hafta içi kokteyl davet fiyatları kişi başı 100 TL civarında. Hafta sonu ise bu fiyat 150 TL’den başlıyor. Yemekli düğün fiyatları ise seçilen menüye göre 150 – 200 TL arasında değişkenlik gösterebiliyor.

Olanakları

Kır bahçesi alanı istediğine göre sandalye, bar tabureleri ya da koltuklarla dizayn ediliyor. Davet alanlarından sana uygun olanını seçip hayalindeki düğünü Club Dalyan’da gerçekleştirebilirsin.

Bu mekanda yer alan bir diğer güzel detay ise tarihi taş bina. Bu binada en özel gününe rahatlıkla hazırlanman için gelin odası bulunuyor. Ayrıca gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenmek isteyenler için de tarihi taş bina da after party imkanı sağlanmakta.

Görsel yönden zenginlik sunması yanında daha fazlasını da barındıran Club Dalyan yiyecek ve kokteyl ikramlarında lezzetli menüler sunuyor. Hoşgeldiniz kokteyli ile başlanan güne 5 çeşitten oluşan zengin içerikli menüsü ekleniyor.

Nerededir?

İstanbul Anadolu Yakası’nın Kadıköy ilçesinde bulunan mekana ulaşım oldukça kolay. Kadıköy – Bostancı ve D-36 minibüs hatları mekanın yakınından geçiyor. Ayrıca Marmaray ve 16D, 4, FB2 numaralı otobüs seferlerini de tercih edebilirsin. Açık adresi ise şöyle;

Fenerbahçe, Atlıhan Sk. 3/5, 34726 Kadıköy / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Kokteyl servisi, mekan süsleme, servis elemanı ve fotoğraf çekimi bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, mekan süsleme, fotoğraf ve video çekimi, düğün pastası, organizasyon sorumlusu, servis elemanı ve sahne sistemleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

After party imkanı ve organizasyon sorumlusu bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, özel gün organizasyonları, mezuniyet partisi ve balo etkinlikleri düzenlenebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Mekan dekorasyonu tamamen istediğiniz düğün tarzı konusunda dizayn etmekte. Dalyan Club'ta yer alan havuz ve kamelya sayesinde mekan daha şık bir hal almakta.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olarak hizmet veren davet alanları bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Mekan öncelikle sizleri hoşgeldiniz kokteyli ile karşılamakla. Ardından 5 çeşitten oluşan düğün menüsü mevcut.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

22:00'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Kadıköy'de yer almasının en büyük rahatlığı ulaşımın oldukça kolay olması. Ulaşımın yanında çam ağaçlarının arasında ve tarihi taş binada evlenme ise manzarayı daha da taçlandıran bir konu.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

İster orkestra eşliğinde canlı müzik isterseniz de dj ile eğlence imkanları mevcut. After parti için taş binada gece 2.00'a kadar sizlere eğlenme imkanı tanımakta.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekan kendilerinin anlaşmalı olarak çalıştıkları fotoğrafçılar dışına çıkma taraftarı değiller. Mekanın her alanı kartpostal gibi olduğu için fotoğraf konusunda oldukça zengin pozlar yaratabilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Deniz Gürer
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ