Dans Keyfi Ataşehir

2024 Düğün Dans Kursları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
400 TL
Her Şey Dahil Paket
600 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Düğün mekanında prova
Grup dersi
Koreografi tasarımı
Müzik seçimi
Özel ders
Özel şov

Dans Keyfi Ataşehir Hakkında

1998 yılından beri hizmet veren Dans Keyfi Ataşehir, Türkiye Dans Sporları Federasyonu üyesi olan bir dans eğitim merkezi. Ataşehir bölgesinde düğün dans kursu denilince akla gelen ilk kuruluşlardan biri Dans Keyfi Ataşehir oluyor. Firmanın 400 TL’den başlayan fiyatları bulunuyor.

İstanbul düğün dansı kursları arasında bütçe dostu fiyat politikası ile rakiplerinden sıyrılan işletmede dans kurslarının yanı sıra zumba ve plates kursları da düzenleniyor.

Hizmet Yelpazesi

İstanbul Ataşehir düğün dansı kursları arasında en çok tercih edilen işletmelerden birisi olan işletme, öğrencilerine birçok alanda kurs düzenliyor. Bolero, Cha Cha, Sosyal Latin dansları, Bachata, Flamenko, Foxtrot, Merenge, Oryantal, Rumba, Çifte özel koreografi arasından dilediğini seçebilirsin.

Uzman ve enerjik eğitmen kadrosu, geniş ve ferah eğitim stüdyoları, kolay ödeme seçenekleri ve ulaşımı kolay merkezi konumu ile seni bekliyor. Eğer daha detaylı bilgi almak istersen, danışma hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsin.

Dans Keyfi Ataşehir Düğün Dansı Kursu

Düğününde sahneye ilk adımı attığın andan itibaren bütün gözler senin ve eşinin üzerinde olacak. Bu unutulmaz davette, konuklarına eşsiz bir dans performansı sergilemek istersen, çok doğru yerdesin.

Uzman ve enerjik eğitmen kadrosu, geniş ve ferah eğitim stüdyoları, kolay ödeme seçenekleri ve ulaşımı kolay merkezi konumu ile Dans Keyfi Ataşehir seni müthiş bir dans gösterisine hazırlamak için stüdyolarına davet ediyor.

Dans Keyfi Düğün Dans Kursu Fiyatları

İşletme, İstanbul düğün dansı kursu fiyatları arasında en uygun fiyatlandırmayı yapan işletmelerden biri olarak yer alıyor. Seçeceğin konsepte göre ve ek hizmet tercihine göre fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Düğün dans kursu fiyatları genel olarak 400 TL ile 600 TL arasında değişiyor.

Detaylı fiyat bilgisi almak istersen, hemen “Teklif Al” butonumuzu kullanarak formu doldurabilir, ücretsiz bir şekilde bilgi edinebilirsin.

Dans Keyfi Ataşehir Neredir? Nasıl Gidilir?

Firma, İstanbul’da hizmet veriyor. Ulaşım için toplu taşımayı tercih edecek olursan 8M, 10A, 13, 13AB, 14ŞB, 16M, 19E ve 256 numaralı hatları kullanabilirsin. Kendi imkanların ile gitmeyi tercih edersen de, kurs merkezinin açık adresi şu şekilde:

Atatürk Mah. Ataşehir Blv. Ata 2-3 Plaza Kat :11 Ataşehir / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Düğün dans paketi, düğün alanında prova, grup dersi, haftalık kişiye özel program, koreografi tasarımı, müzik seçimi, özel ders hizmetlerini içeriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 1 ay önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Eğer istersen koreografini uzman eğitmen ekibi ile oluşturabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ