Defne Event More

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
3.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Defne Event More Hakkında

Kına gecen için bir organizasyon firması arayışında isen sana önerimiz İzmir Karabağlar ilçesinde hizmet veren Defne Event More olabilir. Oldukça geniş hizmet yelpazesi ve uygun fiyatlar sunan firma bu yüzden sıklıkla tercih ediliyor. Kına gecesi organizasyonu için farklı konsept seçenekleri sunuluyor. Dilediğin konsepti hayata geçirebilmek için talep etmen yeterli. Defne Event’in geniş hizmet yelpazesine oranla fiyatları ise oldukça uygun.

Defne Event More Fiyatları

Firmanın sunmuş olduğu fiyatları ortalama 1000 TL’den başlıyor. Fiyatlar tercih edilen hizmetlere göre değişebiliyor. Senin kına gecen için sunulacak olan en uygun fiyatlandırmayı öğrenmek istersen de ‘’ Teklif Al’’ formumuzu doldurman yeterli. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede seninle iletişime geçecektir. Böylece sen de kına gecesi organizasyonunu planlamaya başlayabilirsin.

Sunulan Olanaklar

Eğer Defne Event ile çalışırsan kına gecende olmasını istediğin hiçbir şey bir hayal olarak kalmayacak. Çünkü firma bünyesinde çalışan ekip tamamen senin isteklerin doğrultusunda planlama oluşturuyor. Kına geceni düzenleyeceğin mekandaki masa sandalye süslemeleri, düzenlemeleri ve mekanda bulunmasını istediğin diğer aksesuarlar önce senin onayından geçiyor.

Geleneksel ve modern konseptlerinden dilediğini kına gecene uygulayabilirsin. Ya da aklındaki herhangi bir konseptin uygulanmasını talep edebilirsin. Defne Event More, mutlu olacağın bir organizasyonun teminini veriyor.

Hizmet Yelpazesi

Kına gecesi organizasyonu için Defne Event ile çalışırsan sunulan özel hizmetlerden ve uygun fiyatlardan yararlanabilirsin. Ayrıca bu avantajlar yalnızca kına gecesi organizasyonları için sunulmuyor. Firma düğün, sünnet düğünü, nişan, doğum günü, baby shower, mezuniyet ve balo törenleri gibi birçok davetin organizasyonunu üstleniyor.

Organizasyon ekibi tüm süreçte senin yanında olacak. Böylelikle en ufak bir aksaklık çıkmasına bile müsaade edilmeyecek. Her şeyin kusursuz olması ve yorucu davet sürecini en kolay şekilde atlatabilmen için Defne Event More ekibi sıkı bir çalışma içinde olacak.

Defne Event More Nerededir?

Defne Event konum olarak İzmir Karabağlar ilçesinde bulunsa da şehrin dört bir yanına hizmet veriyor. Firmayı yerinde ziyaret etmek istersen açık adresi aşağıya ekliyoruz. Eğer yetkililer ile görüşmek istersen de danışmanlık hattımızı arayarak randevu talebi oluşturabilirsin.

Tahsin Yazıcıoğlu Mahallesi, 9127. Sokak, No:3 Daire:8, Karabağlar/İzmir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 Hafta önce iletişime geçilmelidir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Kadriye Dayanç
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ