Defne Event More

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
4.500 TL
Her Şey Dahil Paket
8.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Defne Event More Hakkında

Ofisi İzmir Karabağlar ilçesinde bulunan Defne Event More, oldukça bilinen ve tercih edilen bir düğün organizasyonu firması. Çiftlere özel konsept tasarımlar sunan firma, düzenleyecekleri etkinlikleri büyük bir titizlikle planlıyor. Firma çiftlere iki farklı paket seçeneği sunuyor. Bu paketlerin fiyatları ise 1000 TL ile 1500 TL aralığında değişebiliyor. Organizasyon firması hakkında gerekli tüm bilgileri içeriğimizin devamında bulabilirsin.

Defne Event More Düğün Organizasyonu Fiyatları

Düğün organizasyonlarında çok farklı hizmet seçenekleri sunan firma, çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Müşteri memnuniyetine oldukça önem verdiklerinden ötürü fiyatları da her bütçeye hitap ediyor. Tercih ettiğin hizmetler doğrultusunda oluşturulan paketlerden yararlanabilirsin. Düğün organizasyonu için hazırlanmış olan paketlerin fiyat aralıkları ise 1000 TL ile 1500 TL aralığında seyrediyor.

Senin düğün organizasyonun için sunulacak olan en uygun fiyatı öğrenmek ister misin? Organizasyon firmasından talep etmek istediğin hizmetleri belirleyip ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurarak uygun fiyatlandırmayı öğrenebilirsin.

Sunulan Olanaklar

Defne Event More, düğün mekanlarına ve çiftlerin talep ettiği konseptlere göre uygun aksesuar ve süslemeleri temin ediyor. Mekan süslemesini ve düzenlemesini de tamamen üstleniyor. Klasikleşmiş aksesuarlar dışında ışıklı perdeler, soft çiçek aranjmanları, mumlar, şamdanlar ve daha birçok modern aksesuar kullanılıyor.

Organizasyondan önce bir planlama yaparak düğün sürecinin nasıl ilerleyeceğini belirleyebilirsin. Düğününün eğlenceli geçmesi için canlı müzik orkestrası, DJ, bando ekibi ve dans gruplarını da firma ayarlıyor.

Hizmet Yelpazesi

İzmir’de düzenlenen birçok kurumsal ve özel gün davetlerinin organizasyonunu üstlenen firma, yaptığı işlerin kalitesi ile anılıyor. Profesyonel çalışma ahlakına sahip olan Defne Event More ekibi hem düğün öncesinde hem de düğün anında senin her isteğini karşılıyor.

Defne Event More’u nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet ve balo törenleri, evlilik teklifi ve daha birçok davet organizasyonun için tercih edebilirsin.

Defne Event More Nerededir?

İzmir Karabağlar ilçesinde hizmet veren organizasyon şirketi, kolay ulaşabileceğin bir konumda yer alıyor. İstersen otobüs, metro ve dolmuş kullanarak ulaşımını sağlayabilirsin. Özel aracın ya da taksi ile gideceksen de sana açık adresi bırakıyoruz;

Tahsin Yazıcıoğlu Mahallesi, 9127. Sokak No:3 D:18 Karabağlar/İzmir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 Hafta önce iletişime geçilmelidir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Kadriye Dayanç
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ