Dem Türkü Bar

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı

Dem Türkü Bar Hakkında

İzmir’de şehirden uzaklaşmadan keyifli bir düğün geçirmeye hazırsanız sizleri Dem Türkü Bar ile tanıştırmak istiyoruz.

İzmir Karşıyaka’da bulunan bu mekan şehir içinde keyifli anlar geçirmenizi sağlamakta. Şehirden uzaklaşmadan ve uzun yollar gitmenize gerek kalmadan düğün gecenizi bu mekan sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Şehir içinde olması sizleri gürültü açısından korkutmasın. Kapalı salonu sayesinde kendi müziğinizin eşliğinde dışarıdaki gürültüden uzak eğlenebilirsiniz. Denize oldukça yakın bulunan bu mekanda deniz havasını da içinize dilediğinizce çekebilirsiniz.

Dem Türkü Bar nostaljik bir görünüme ve konsepte sahip. Duvarlarda bulunan kilimler ile etnik bir görünümü de bünyesinde barındırmakta. Bunların yanında anlaşmalı olarak çalışacağınız organizasyon firması sayesinde de kendinize ve gecenize uygun dekorasyon imkanlarına da sahip olabilirsiniz. Dem Türkü Bar misafirlerine her türlü alkollü ve alkolsüz içecekleri de sunmakta. İçeceklerin yanında yemekli bir düğün gecesi hayal ediyorsanız bu mekanda yemeklere de sahip olabilirsiniz. Yemek menünüzde neleri görmek istiyorsanız öncesinde menünüzü oluşturma şansına da sahipsiniz. Kare ve dikdörtgen masaların yer aldığı mekanda ahşap görünüm gecenize eşlik edecek. Masa ve sandalye giydirmeleri ile gönlünüzden geçen renkler ile düğün geçirebilirsiniz. Kapalı davet alanının yanında açık olarak da hizmet veren bu mekanda hava koşulları gecenizi yarıda kesemeyecek. İster açık alanda isterseniz de kapalı davet alanında düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Dem Türkü Bar Olanakları

Dem Türkü Evi sayesinde birbirinden güzel müziklere sahip olabilirsiniz. Her gece canlı müzik hizmeti veren mekan farklı müzisyenlerle çalışmakta. Bunun sayesinde kendi zevkinize hitap eden müziği bulabilirsiniz. Sizler ve yakınlarınız birbirinden keyifli müzikler eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine dek dans etme şansına sahipsiniz.

Sadece düğünler için değil diğer tüm davetler ve organizasyonlar için bu mekan hizmet vermekte. Düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet partileri ve yılbaşı partilerinde de Dem Türkü Bar yanınızda. Her gün canlı müzik ile hizmet veren mekana arkadaşlarınızla eğlenmek adına da davetlisiniz.

Karşıyaka’da yakınlarınızla daha samimi anlar geçirmek adına düğününüzü Dem Türkü Evi çalışanları tüm içtenlikleri ile yapmaya hazırlar. Şehirde uzaklaşmadan kolay ulaşım sağlayan bu mekan sizleri beklemekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, Söz ve Nişan Organizasyonu, Özel Gün Organizasyonları

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Bilgi yok.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Bilgi yok.

Manzara ve Lokasyon

Bilgi yok.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekan misafirlerine canlı müzik imkanını sunmakta.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Bilgi yok.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ