Deniz Yıldızı Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Bindallı kiralama
Boy kısaltma
Dikim sırası provaları
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Deniz Yıldızı Moda Evi Hakkında

İzmir, Konak ilçesinde bulunan Deniz Yıldızı Moda Evi, hizmet tecrübesiyle düğün gününe hazırlanan gelinleri mutlu etmeye devam ediyor. Moda evi, geniş gelinlik modelleri yelpazesine sahip. Bu sayede hayallerini süsleyen modeli bulmakta sıkıntı yaşamayacaksın. Moda evinin başlangıç paketi fiyatları ise 1000 TL olarak belirlenmiş. Deniz Yıldızı Moda hakkında ayrıntılı bilgi almak için içeriğimize göz gezdirebilirsin.

Teslimat Süreci ve Provalar

Gelinlik teslimat süresi hizmet aldığın döneme ve isteklerine göre farklılık gösterebilir. Ancak gelinlikçi, her zaman kaliteli ve dakik olmaya çalışıyor. Bu sayede siparişin bir hafta ile üç hafta arasında eline geçecektir.

Tabi ki hayallerindeki gelinlik modelini provasız elde edemezsin. Seni mutlu edebilmek ve düğün gününde herkesin gözlerinin üzerinde olmasını sağlamak için gelinlikçi, prova hizmeti veriyor. Organizasyonun tarihine göre bir ile dört arasında prova yapılıyor.

Deniz Yıldızı Moda Evi Hizmet Yelpazesi

Gelinlikçi, gelinlik modelleri ve düğün modası sektöründeki gelişmeleri yakından takip ediyor. Bu sayede en moda ve sana en yakışacak modeli uzman bir göz ile kararlaştırabilirsin. Seçtiğin gelinlik modeline istediğin değişiklikleri ekleyip çıkartabilme olanağı sağlıyor.

Aynı zamanda gelinliği tamamlayacak aksesuar seçimleri de tamamen sana bırakılıyor. Dilediğin duvak ve ayakkabı modellerini seçebilirsin. Ayrıca, bindallı veya nişanlık gibi elbise modellerini de burada bulabilirsin.

Deniz Yıldızı Gelinlik Fiyatları

Deniz Yıldızı Moda Evi, evlenecek çiftlere bu zorlu süreçte bütçelerini kısıtlamamaları için uygun fiyatlar sunuyor. Alacağın hizmetlere göre başlangıç ve her şey dahil paketler sunuluyor. Başlangıç paketi fiyatları ortalama 1000 TL olarak belirlenmiş. Her şey dahil paket fiyatı ise yaklaşık 3000 TL olarak sunuluyor.

Ancak alacağın hizmetlere göre fiyat değişkenlik gösterebilir. Daha net fiyat bilgisi için “Ücretsiz Teklif Al” formunu isteklerin doğrultusunda doldurabilirsin.

Deniz Yıldızı Moda Evi Nerede? Nasıl Gidilir?

Deniz Yıldızı Moda, İzmir, Konak ilçesinde yer alıyor. Şehrin en uğrak noktalarından biri olan Çankaya bölgesinde bulunan mekanın ulaşımı da oldukça rahat. İzmir Metro hattının Çankaya durağında indiğinde kolaylıkla moda evine varabilirsin. Dilersen minibüs ve otobüs hatlarını da kullanabilirsin.Kendi aracınla ulaşımını sağlamak için mekanın açık adresi şu şekilde:

“Akdeniz, Çankaya, Necati Bey Bulvarı, No:31/B, Konak / İzmir.”

İzmir, Konak ilçesinde bulunan Deniz Yıldızı Moda Evi, hizmet tecrübesiyle düğün gününe hazırlanan gelinleri mutlu etmeye devam ediyor. Moda evi, geniş gelinlik modelleri yelpazesine sahip...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel Dikim gelinlik ve provalarını içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel aksesuar tasarımı hizmetinden de faylalanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına kıyafetinden nişanlık modellerine kadar geniş yelpazede hizmet sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet veriyor.

Sipariş teslim süresi?

20 gün içerisinde siparişini teslim alabiliyorsun.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ