Elite Plus Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Elite Plus Moda Evi Hakkında

İzmir, Konak ilçesinde müşterileriyle buluşan Elite Plus Moda Evi, sektördeki tecrübesi ile beğeni topluyor. Birlikte çalıştığı tüm müşterilerini en özel günlerine özveri ile çalışarak hazırlıyor. Portföyünde birçok gelinlik modeli bulunan gelinlikçi sunduğu fiyatları ile de oldukça uygun. Başlangıç paketi fiyatları 1000 TL olarak sunuluyor. Moda evi hakkında ayrıntılı bilgileri senin için yazımızda topladık.

Provalar ve Teslimat Süresi

Plus Moda, müşterileri için ücretsiz prova hizmeti sunuyor. Seçtiğin gelinlik modelinin tamamen istediğin gibi olması için gerekli provalar yapılıyor. Yapılan değişikliklere ve düğün tarihine göre bir veya üç prova yapılıyor.

Provalar sonunda gelinliğini tamamlanmak üzere çalışmalara başlanıyor. Sezona göre teslimat süresi değişkenlik gösterebilir. Gelinlikçi her zaman müşterisinin memnuniyetini ön plana koyuyor. Bu yüzden on dört dün veya yirmi gün içerisinde gelinliğin teslim ediliyor.

Elite Plus Moda Evi Olanakları

Yalnızca gelinlik değil düğün, kına ve nişan için gerekli diğer aksesuarlarını da burada bulabilirsin. Birçok abiye modelleri arasından dilediğini tercih edebilirsin. Gelinlik için ayakkabı ve duvak modelleri de bulunuyor.

Gelinlikçi, bu sektörde kazandığı tecrübelerle göz dolduruyor. Birçok gelini en güzel haliyle düğününe hazırlamayı başardı. Senin hayallerindeki gelinlik için de pek çok seçenek sunuluyor. Prensesten balık modellerine kadar portföyünde birçok model bulunuyor.

Elite Plus Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Moda Evi, gelin adaylarına farklı gelinlik fiyatları sunuyor. Ancak alacağın hizmetlere göre tercih edeceğin başlangıç paketi ve her şey paket seçenekleri fiyatlarda farklılık gösteriyor. Başlangıç paketi fiyatı ortalama 1000 TL olarak sunuluyor. Her şey dahil paket fiyatı ise 3000 TL olarak belirlenmiş.

Almak istediğin hizmetlere göre net bir fiyat bilgisi almak için sitenin üst kısmında bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin.

Plus Moda Evi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Moda Evi, İzmir, Konak konumlu. Çankaya semtinde mağazası bulunan moda evine kolaylıkla gidebilirsin. İşlek bir konumda bulunması sebebiyle pek çok ulaşım ağından sana en rahat geleni tercih edebilirsin. Minibüs, otobüs hatlarını kullanabilirsin. Trafiğe takılmamak için de İzmir Metro hattını tercih edebilirsin.Kendi aracınla gitmek için gelinlikçi açık adresini şu şekilde:

“Çankaya, Gaziosmanpaşa Bulvarı, Özdemirler İş Hanı, No:62, KAT:3 Daire:305/306, Konak / İzmir.”

İzmir, Konak ilçesinde müşterileriyle buluşan Elite Plus Moda Evi, sektördeki tecrübesi ile beğeni topluyor. Birlikte çalıştığı tüm müşterilerini en özel günlerine özveri ile çalışarak hazırlıyor...">

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır dikim gelinlik ve prova sürecini içeriyor .

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak  için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel aksesuar hizmetini içeriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık, abiye ve kına gecesi için modelleri ile de hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün öncesinde iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet sunuyor.

Sipariş teslim süresi?

20 gün içerisinde siparişlerine kavuşabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ