Derya & Cenk Studyo

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Derya & Cenk Studyo Hakkında

Derya & Cenk Studyo İzmir Buca ilçesinde yer alan bir fotoğraf stüdyosu. Özellikle düğün organizasyonları özelindeki başarılı çizgisiyle dikkat çekiyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı konusunda oldukça deneyimli. Düğün fotoğrafçısı paket başlangıç fiyatları ise yaklaşık 1000 TL’den başlıyor. Sen de kaliteli fotoğraflarla düğün gününü sonsuza kadar hatırlamak istiyorsan yazımızı incelemeye devam edebilirsin.

Derya & Cenk Studyo Dış Çekim Olanakları

Çekim etkinliği sırasında düğün fotoğrafçısı ile yalnız kalmıyorsun. Çekimde yakalanan binlerce fotoğraflardan maksimum verimi alabilmen için profesyonel bir ekip ile çalışma imkanı sağlanıyor. Kamera ve ışık ekipmanlarını en iyi şekilde kullanan ekip üyeleri seni yarı yolda seni bu zorlu süreçte yarı yolda bırakmıyor.

Düğün fotoğrafçısı, dış çekim organizasyonu öncesinde toplantı imkanı sağlıyor. Toplantıda karelerin teması ve renkleriyle uyumlu olacak aksesuar ve dekorasyon kullanımlarına karar veriliyor. Aynı zamanda çekim yapacağın birbirinden güzel mekan önerilerini de fotoğrafçıdan alabilirsin.

Hizmet Tecrübesi & Ayrıcalıkları

Derya & Cenk Studyo dış çekim, düğün hikayesi, klibi ve düğün belgeseli düzenlemeleri de yapıyor. Aynı hizmetleri yalnızca düğün için değil kına gecesi için de alabiliyorsun. Bunların yanı sıra, son zamanlarda popülerleşen olan “trashday” ve “save the date” konseptleri de gerçekleştiriliyor.

Dış çekim etkinliklerini ister İzmir içerisinde ister şehir dışında gerçekleştirebilirsin. İzmir içerisinde yer alan en güzel çekim alanlarını düğün fotoğrafçısı seninle paylaşıyor. Dilersen Kapadokya ve İstanbul gibi etkileyici şehirlerle karelerini güzelleştirebilirsin.

Derya & Cenk Studyo Dış Çekim Fiyatları

Derya & Cenk Foto Studyo müşterilerine dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı için paket fiyatları sunuyor. Başlangıç ve her şey dahil paketler arasından sana en uygun olanı tercih edebilirsin. Başlangıç paketinin fiyatları ortalama 500 TL’den başlıyor. Her şey dahil pakette yer alan hizmetlerin fiyatları ise yaklaşık 1000 TL olarak sunuluyor.

Bütçene uygun fiyat bilgisi almak için sitede bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurman yeterli. Sunulan paketlerin içerikleri hakkında bilgi almak için ise danışman servisimiz ile ücretsiz olarak iletişime geçebilirsin.

Derya & Cenk Studyo Nerededir?

İzmir, Buca bölgesinde hizmet veren stüdyonun ulaşımı da oldukça kolay. Pek çok toplu taşıma vasıtalarıyla ulaşımını sağlayabilirsin. Birçok ESHOT otobüs hattının güzergahında bulunuyor. Aynı zamanda İZBAN ve minibüs kullanarak da ulaşımını sağlayabilirsin.

Kendi aracınla veya taksiyle gitmek için fotoğrafçının açık adresi şu şekilde: Çamlıkule Mahallesi, 220. Sokak, No:144/A, Buca / İzmir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date, trashday gibi çekimleriniz gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 10 gün kadar önce görüşülmelidir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Çekim için uygun bulduğumuz , kendi belirlediğimiz veya senin istediğiniz her yer.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Cenk Bilek
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ