Ferhan Türker Haute Couture

2023 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
10.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dikim sırası provaları
Özel dikim
Hazır Model
Kişiye özel abiye dikim
Konsepte özel nişanlık tasarımı

Ferhan Türker Haute Couture Hakkında

Düğün gününde herkesin gözünün sende olmasını ve mükemmel gözükmek istiyorsan seni Ferhan Türker Haute Couture ile tanıştıralım. İzmir, Konak ilçesinde bulunan gelinlikçi, gelinlik modellerindeki çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Hizmet tecrübesi ile dikkat çeken firma her zaman kaliteli hizmet sunmak istiyor. Firmanın 10.000 TL’den başlayan paket fiyatları bulunuyor. Ferhan Türker Moda Evi hakkında daha fazla bilgiyi içeriğimizde bulabilirsin.

Ferhan Türker Gelinlik Modelleri

Gelinlikçi, uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteriyor. Tecrübesinden dolayı da birçok gelinlik modeli üzerinde çalışmış durumda. Senin gelinliğin için de aynı titizlik ile çalışıyor. Portföyünde yer alan pek çok gelinlik modelinden istediğini seçebilirsin.

Hem hazır model hem de kişiye özel tasarım seçeneği sunan modaevi ile istediğin modele kavuşabilirsin. A kesimden balık modeline, vintage modellerden prenses modellerine kadar birçok gelinlik modeli modaevi çatısı altında bulunuyor.

Olanakları

Ferhan Türker Haute Couture hayallerindeki gelinlik modelinin tam istediğin gibi olması için provalar alıyor. Yapılan provalar esnasında aklına takılan detayları tasarımcı ile paylaşabilirsin. En fazla üç provada gelinliğin son halini alıyor ve son hazırlıklar başlıyor.

Ferhan Türker Moda Evi ile çalıştığında gelinlik teslim süresi hızlı ilerliyor. Ancak hizmet aldığın sezona göre ve gelinlik üzerinde yapılan değişikliklere göre teslimat süresi değişebilir. Prova sonrası hazır olan modelin her şartta iki hafta içerisinde teslimi sağlıyor.

Ferhan Türker Haute Couture İzmir Gelinlik Fiyatları

Modaevi, müşterilerine farklı fiyat seçenekleri sunuyor. Hizmetler başlangıç ve her şey dahil paket olmak üzere iki gruba ayrılıyor. İçerisinde standart hizmetlerin bulunduğu başlangıç paketi fiyatları 10.000 TL olarak belirlenmiş.

Paketlerde yer alan hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak için firma yetkililerimizle ücretsiz olarak iletişime geçebilirsin. Net fiyat bilgisi almak istersen de sitemizde bulunan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurman yeterli.

Ferhan Türker Haute Couture Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ferhan Türker Moda Evi “nerede” veya “nasıl gidilir” diye düşünüyorsan daha fazla düşünmene gerek yok. Firma, İzmir merkez ilçelerinden olan Konak bölgesinde mağazası bulunuyor. Otobüs, vapur, tramvay gibi toplu taşıma araçlarını kullanabileceğin gibi metro veya taksi ile de mekana gelebilirsin. Kendine ait araçla gitmek için ise modaevi açık adresi şu şekilde:

Kültür Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, Şafak Apartmanı, No: 181, Konak / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Özel dikim, hazır model, abiye ve nişanlık hizmetlerin arasındadır. Hafta sonu da hizmet verilmektedir. Başta modern ve klasik olmak üzere her türlü modelde gelinlik hazırlanmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 4 hafta önce önce iletişime geçebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Gelinliğinize uygun; duvak, gelin kesesi ve gelinliğe özel bazı aksesuarlar mevcuttur.

Sipariş teslim süresi?

Genelde 4 prova yapılmaktadır. Gerekli durumlarda ara provalar da yapılmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ