Çakır Vip Luxury

2024 Gelin Arabası Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.500 TL
Her Şey Dahil Paket
4.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Çakır Vip Luxury Hakkında

İstanbul sınırlarında gelin arabası hizmetini en iddialı şekilde sunan firmalardan biri olarak Çakır VIP Luxury karşımıza çıkıyor. Yalnızca gelin arabası alanında değil, pek çok lüks aracı temin etme noktasında da hizmet veriyorlar. Araçların en iyi kalitede, aldığın hizmetin ise memnun edici olduğundan emin oluyorlar. Bu oldukça iddialı firma bünyesinde paket fiyatları 2.500 TL’den başlıyor.

Bu arada, yalnızca bünyemize sunulan özel fiyatları öğrenmek için ”Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Çakır VIP Luxury bünyesinde sunulan hizmetler geniş bir yelpazeye dağılıyor. Eski ve klasik araçlar sunabildikleri gibi, oldukça lüks ve konforlu bir deneyim sunan araçlar da filolarında mevcut.

İç tasarımı seni ve sevdiğini en rahat şekilde ağırlayacak biçimde tasarlanmış. Araç içerisinde keyfine bakman için her türlü detay sunuluyor ve şoförler de işini en iyi şekilde yapıyor.

Gelin Arabası Kiralama Paketleri

Geniş araç filoları dahilinde eski ve klasik modeller olduğu gibi; yeni, lüks ve konforlu araçlar da sunuluyor. Eğer nostaljik bir tercihte bulunursan, kalan süslemeleri yaparken senin fikirlerin çerçevesinde araç süsleniyor.

Dilersen lüks, spor veya VIP araçlar arasından da dilediğin tercihte bulunabilirsin. Seçimin ne yönde olursa olsun, Çakır VIP Luxury  hizmetleri tercihlerin doğrultusunda şekillenebilmekte.

Ayrıca araç dahilinde içecek sunumu, ikramlar ve en sevdiğin müzikler sana eşlik edecek. Şoförler ise işinde deneyimli ve güler yüzlü hizmet anlayışın benimsemiş kişiler olarak karşımıza çıkıyor. Düğün gününde trafik, yetişme derdi gibi stres unsurlarını unutturmak için eşsiz bir hizmet sunuluyor.

Çakır VIP Luxury Gelin Arabası Fiyatları

Bahsettiğimiz iddialı hizmetler senin isteklerin çerçevesinde özelleştirilip şekillendirilebilmekte. Araç temini, şoför hizmeti ve ulaşım gibi temel hizmetleri barındıran başlangıç paketi fiyatı 2.500 TL’den başlıyor. Daha kapsamlı ve özelleştirilmiş hizmetler barındıran her şey dahil paket fiyatı ise 4.000 TL civarında söz konusu oluyor.

DüğünYardımcısı.com fırsatları ve fiyatları için danışma servisimizi arayarak bilgi alabilirsin.

Çakır VIP Luxury Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul’un Maltepe mevkiinde ofisi bulunan bu firma ile bizzat görüşmek istersen ulaşım seçeneklerini sıraladık. Ofisin bulunduğu Ali Rıza Çevik Sokak’a toplu taşıma ile ulaşımda çeşitli seçeneklerin mevcut. Dilersen 16, 16D, 17S ve 252 kodlu otobüsleri kullanabilirsin. Diğer yandan M4 metro hattı ya da Marmaray diğer seçeneklerin arasında. Hat üzerinde hizmet veren dolmuş ve minibüsler de imdadına koşabilir.

Çakır VIP Luxury ile telefon ya da internet vasıtasıyla iletişime geçmek istersen, gerekli iletişim bilgileri sayfamızda bulunuyor. Açık adresleri ise şu şekilde:

İdealtepe, Ali Rıza Çevik Sk. No:1 D:1, 34854 Maltepe/İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ