Nergiz Karadeniz Hair Makeup Wedding

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Takma kirpik
Ücretsiz prova

Nergiz Karadeniz Hair Makeup Wedding Hakkında

Düğün gününde eşsiz bir gelin için olmazsa olmazlarından biri de şüphesiz harika bir gelin saçı ve gelin makyajı! Bu konuda Karşıyaka muhitinde hizmet veren Nergiz Karadeniz Hair Makeup Wedding, kesinlikle gözün kapalı güvenebileceğin adreslerden biri. Gelin saçı ve gelin makyajı fiyatları ise 500 TL ile 1000 TL aralığında değişiyor.

Avantajlı saç ve makyaj fiyatları için sana bir tavsiyemiz var. ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurarak sadece DüğünYardımcısı.com’a özel indirimli gelin saçı & makyajı fiyatları hakkında bilgi alabilirsin.

Sunulan Hizmetler

Nergiz Karadeniz ekibi olarak takma kirpik, kaliteli ürün kullanımı ve başarılı uygulama gibi avantajlala sınırlı kalmıyorlar. Eğer emin olmak istersen ücretsiz prova ile tercihlerini erkenden netleştirebilir, düğün gününde hiçbir şeyi riske atmazsın.

Saç ve makyajın yanı sıra Nergiz Karadeniz Kuaför Karşıyaka; manikür, pedikür, ağda gibi diğer hizmetleri de sağlayarak bütüncül bir hizmet sunabiliyor.

Gelin Saçı ve Makyajı Uygulamaları

Her gelin eşsizdir ve her geline de ona has bir makyaj yapılmalı. Bu konuda oldukça bilinçli makyaj uygulamaları tercih eden Nergiz Karadeniz, hayalindeki makyajı yüzüne işleyecek.

En kaliteli makyaj ürünleriyle çalışan Nergiz Karadeniz Hair Makeup Wedding, uygulama konusunda da oldukça bilinçli ve senin kişisel özelliklerini dikkatle göz önünde bulunduruyor.

Yüzüne uygun kontür detayları, tenine uygun renk seçimleri ve elbette gelinliğin ile uyumluluk. Diğer tüm tercihlerinle de uyumlu bir gelin saçı ve gelin makyajı ile seni eşsiz bir gelin haline getirecekler.

Nergiz Karadeniz Hair Makeup Wedding Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Burada dilediğin çeşitlilikte ve kapsamda bir hizmet talep edebilirsin. Her koşulda sana özveriyle yardımcı olacak bu profesyonel ekip, çeşitli paketler sunuyor. Başlangıç paketi kapsamındaki hizmetlerin fiyatı 500 TL’den başlıyor. Daha kapsamlı bir hizmet içinse her şey dahil paket fiyatı 1000 TL’den başlamakta.

En avantajlı gelin saçı ve makyajı fiyatları için ‘’Teklif Al’’ butonuna tıklamanı tekrar tavsiye ediyoruz.

Nergiz Karadeniz Hair Makeup Wedding Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Karşıyaka mevkiinde hizmet veren bu ekip gerekli durumlarda senin yanına gelecektir. Sen yine de onların yanına bizzat gitmek istersen nasıl gidebileceğini sana kısaca açıkladık. Otobüs seçeneklerin arasında 290, 543, 777, 853 ve 921 numaralı otobüsler mevcut.

Yalı Mahallesi, 6403 Sokak, No:16, Karşıyaka / İzmir.

Düğün gününde eşsiz bir gelin için olmazsa olmazlarından biri de şüphesiz harika bir gelin saçı ve gelin makyajı! Bu konuda Karşıyaka muhitinde hizmet veren Nergiz Karadeniz Hair Makeup Wedding, kesinlikle gözün kapalı güvenebileceğin adreslerden biri...">

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelin saçı, makyaj, porselen makyaj, ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerinden yaralanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Ağda, manikür, pedikür, takma kirpik, el ve ayak masajı verilen hizmetlerdir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 30 gün önce iletişime geçmelisin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Nergiz Karadeniz
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ