Filinta Gelinlik

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Gelinlik kiralama
Özel dikim

Filinta Gelinlik Hakkında

Filinta Gelinlik kaliteyi ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir hizmet ile karşımıza çıkıyor ve Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Sunduğu farklı ve oldukça şık gelinlik modellerinin üretiminde kaliteli kumaşlar, danteller ve işlemelere yer veriyorlar. Ankara gelinlikçisinin paket fiyatları 3000 TL’den başlıyor.

Yalnızca bünyemizde yer alan avantajlı fiyatları ve teklifleri öğrenmek için ”Ücretsiz Teklif Al” formumuzu kullanman yeterli.

Gelinlik Modelleri

Prenses modeller, A kesim modeller, şık danteller, işlemeler ve çok daha fazlası… Filinta Gelinlik bünyesinde verdikleri hizmet ile tercihlerine göre kişiselleştirilmiş bir model de üretilebiliyor. Kiralama ve satın alma imkanı sunuyorlar, böylece dilediğin gelinliğe farklı seçeneklerle ulaşma imkanı da sağlanmış oluyor.

Hizmet Yelpazesi

Gelinlikçi bünyesinde hazır model ve özel dikim seçenekleri söz konusu oluyor. Özel dikim ile tercihlerine göre daha da kişiselleştirilmiş bir model sahibi olma imkanı sunuluyor. Genellikle gelinliğin 1 ila 3 prova sonunda son haline bürünmüş oluyor.

Başlangıç paketi dahilinde hazır modeller, tadilat işlemleri ve provalar bulunuyor. Eğer kapsamı genişletmek ve tercihlerini özelleştirmek istersen her şey dahil paket de söz konusu.

Filinta Gelinlik her şey dahil paket seçeneği dahilinde aksesuar, ayakkabı gibi detaylar ve diğer kişisel düzenlemeler bulunuyor. Dikimdeki işçiliğe, ürün ve kumaşların kalitesine oldukça dikkat eden bu ekibin ürettiği gelinlikler kalitesini belli ediyor.

Filinta Gelinlik Fiyatları

Farklı seçeneklerle esnetilebilen iki ana paket seçeneği sunuyorlar. Başlangıç paketi gelinlik fiyatları 3000 TL civarında oluyor. Daha kapsamlı bir hizmet sunan her şey dahil pakette ise fiyatlar 5000 TL civarına yükseliyor.

Avantajlı teklifler ve fiyatları öğrenmek için danışmanlık servisimizle ücretsiz olarak iletişime geçebilirsin.

Filinta Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya bölgesinde hizmet veren bu gelinlikçi için ulaşım imkanlarını aşağıda sıralıyoruz. Toplu taşıma seçeneklerin arasında otobüs ve metro hatları kullanabilirsin.

Otobüslerden 105-1, 112, 185-7, 266, 281, 437, 456, 486 ve 530-5 numaralı olanları ya da M1-M2-M3 metro hattını kullanarak Atatürk Bulvarı yakınlarına kolaylıkla ulaşabilirsin. Filinta Gelinlik firmasının açık adresi ise şu şekilde:

“Atatürk Bul. Ant. İşhanı ( Çarşısı) No:69/83, Çankaya/ Ankara.”

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ila 3 provada gelinliğin hazır oluyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ