Dharma Beach

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
200 TL
300 TL
Kokteyl
150 TL
150 TL
Pasta - Meşrubat
150 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
500

Özellikler

Açık Davet Alanı
Deniz Kenarında
Deniz Manzaralı

Dharma Beach Hakkında

En özel geceniz için dergileri karıştırıyor ve ne kadar güzel yerler olduğunu görüp ama yaşadığım yerde nasıl böyle bir yer bulurum diye mi düşünüyorsunuz? Bulamayacağınıza inanıyorsanız tamamen yanılıyorsunuz. Ünlü dergilere çıkacak güzellikte Dharma Beach ile henüz tanışmamış olmalısınız.

Çeşme’de Altınkum Plajı’nda yer alan bu mekan düğün sevmem diyenleri bile kıskandıracak bir güzelliğe sahip.Klasik düğünleri burada unutun. Tamamen yenilikçi bir tarzda hem etnik hem de bohem tarzda bir geceye bu mekanda sahip olabilirsiniz. İster denizin hemen kenarında minderler eşliğinde veya kokteyl masaları ile rahat bir şekilde, isterseniz de yemekli olarak denizin manzarası eşliğinde özel bir gün geçirme şansınız olacaktır.

2015 yılında Çeşme’de açılan Dharma Beach, gündüzleri beach club olarak hizmet vermekte. Gece için ise misafirlerine deniz kenarına yemek hizmeti vermenin yanında dj eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans etmeleri ve eğlenmelerine olanak sağlıyor. Bunların yanında mekanda özel davetler vermekte oldukça mümkün. Özellikle deniz kenarında ayaklarınızın kumlara değeceği yer olması açısından bu mekan hayallerinizin de ötesinde.

Dharma Beach Club Olanakları

Dharma Beach düğün davetleri için tek alana sahip. Bu alanda yemekli ya da kokteyl masalarının yer alacağı şekilde bir davet gerçekleştirmeniz mümkün. Her iki durum için de farklı kapasitelere sahip olan Dharma Beach, yemekli davetler için 500, kokteylli davetler için ise 1000 misafir kapasitesine sahip. Her iki durumda da deniz ve yakamoz manzarasına şahit olacaksınız. Buradaki davetlerde görmekten keyif duyacağınız her şeyden faydalanılıyor. İster mekanın sizler için ayarladığı organizasyon sorumlusu ile çalışabilir isterseniz de organizasyon firması ile anlaşarak hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Mekanda masa ve sandalyelerin yanında, minderler de sıklıkla tercih ediliyor. Bu sayede hem samimi hem de şık bir görünüm sağlanıyor. Gelin yolu ise birbirinden renkli canlı çiçeklerle daha zarif bir hale getiriliyor. En değerli adımlarınızı attığınız yerden en özel “evet” diyeceğiniz yere kadar çiçekler sizlere eşlik edecek. Nikah kürsüsü ise özel tasarıma sahip ahşaptan tasarlamış. Bu tasarımı ister tüllerle isterseniz de çiçeklerle daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz.

Dharma Beach’de eğlenceniz asla yarım kalmayacak. Mekanda yer alan dj kabini sayesinde en hareketli şarkılar gecenize eşlik edecek. Gece 03.00’a kadar yıldızların eşliğinde dans etme imkanına sahipsiniz.
Dergileri karıştırmayı bırakıp Çeşme’ye hareket etme vakti gelmiştir diye umuyoruz. Hayallerin en somut karşılığını sunan Dharma Beach, misafirlerini ağırlamaktan keyif duyuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partisi, After Party, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Evlilik Teklifi Organizasyonu, Kahvaltı Organizasyonları, İftar Yemekleri, Yılbaşı Partisi Organizasyonu, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri, Davet ve Resepsiyon, Kulüp Davetleri

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Ahşap ya da gold sandalye masaların yanında minderler de mekanı süslüyor. Özellikle dekoratif olarak kullanılan ahşap tahtalar mekana daha bohem ve etnik bir hava katmakta.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Mekanın sahip olduğu zengin menü içeriği ile ziyafet dolu yemekli bir davet geçirebilir ya da catering firması ile anlaşarak da davetinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Manzara ve Lokasyon

Çeşme Altınkum Plajı'nda bulunan bu mekan misafirlerine denizi, ay ve yıldızları en doğal hali ile sunuyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar denizin ve ayın da sizlere şahit olması ile eğlenme imkanına sahipsiniz.İster canlı müzik isterseniz de dj eşliğinde bu olanaklara sahip olabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı olarak çalışacağınız fotoğrafçı ile unutulmaz bir gece sizlerin olacaktır.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama imkanı yok.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Hasan Bey
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ