Dikili Evlendirme Dairesi

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
75
min
|
150
max
Otopark
60

Özellikler

Kolonsuz salon
Şehir dışı
Yüksek tavan

Olanaklar

Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Otopark alanı
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma

Süsleme ve Ek Hizmetler

Nikah alanı

Dikili Evlendirme Dairesi Hakkında

Dikili Evlendirme Dairesi, diğer ilçeler ile karşılaştırıldığında fazlasıyla rağbet gören bir nikah salonu. Nikah salonu, sunduğu imkanlar ve yeterli davetli kapasitesiyle samimi ve sıcak bir nikah törenine olanak tanıyor. 130 TL’den başlayan salon kiralama fiyatları ile de oldukça uygun.

Evlendirme dairesi hakkında güncel ve detaylı bilgileri içeriğimizde derledik.

Kapasitesi ve Tasarım Özellikleri

Dikili Evlendirme Dairesi, misafirlerine ve bünyesinde evlenecek çiftlere samimi bir ortam sunuyor. Yakın çevren ve aile yakınlarınla olacağın sıcak bir organizasyon seni bekliyor. Nikah salonu, yaklaşık 150 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor.

Yüksek tavanlı ve kolonsuz salon fazlasıyla büyük olmasa da ferah bir ortam sunuyor. Tavana yerleştirilen ışıklarla da aydınlık bir atmosfer yaratılıyor. Sahneye baktığımızda da, salonun geneline hakim ahşap renkleri devam ediyor. Açık renklerle süslenmiş nikah masası da sahnenin tam ortasında bulunuyor.

Nikah işlemleri için gerekli belgeleri mi merak ediyorsun? Hemen ücretsiz danışmanlık servisimizi arayarak Dikili Belediyesi tarafından talep edilen nikah belgelerini öğrenebilirsin.

Dikili Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Fiyatları

Öncelikle Dikili Nikah Dairesi salon kiralama fiyatları ile başlayayım. Sunulan kiralama fiyatları nikah tarihine ve saatlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Örneğin mesai saatleri ve mesai dışı saatlerde farklı fiyatlar bulunuyor. Hafta içi nikah etkinlikleri için ödenmesi gereken tutar 130 TL iken, hafta sonu 230 TL oluyor.

Nikah törenini burada gerçekleştirmek için farklı ücretler de ödemen gerekiyor. Nikah salonu kullanımı için gerekli olan izini belgeleri fiyatları yaklaşık 50 TL civarı. Tabi bir de evlilik cüzdanı bedeli var. Dikili Evlendirme Dairesi, evlilik cüzdanı için de 140 TL talep ediliyor. Aynı zamanda salon kullanımı için de 250 TL hizmet bedeli isteniyor.

Daha net fiyat bilgisi almak ve indirimli fiyatlardan haberdar olmak için sitemizde yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmadan geçme.

Dikili Evlendirme Dairesi Adres & Yol Tarifi

Nikah salonu, en çok tercih edilen İzmir tatil bölgelerinden biri olan Dikili ilçesinde hizmet veriyor. Bu yüzden ilçenin ulaşım açısından sunduğu seçeneklerde çeşitli. İster İZBAN, ESHOT otobüs hatları, istersen de minibüsler aracılığıyla salona varabilirsin. Tabi ki kendi aracınla da gitmen mümkün. Bunun için mekanın açık adresini verelim.

Salimbey Mevkii, Adnan Menderes Caddesi, No:39, Dikili / İzmir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

60 araç kapasiteli otopark alanı ile farklılaşmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Dikili Evlendirme Dairesi ile nikah akdi için en az 10 iş günü öncesinden iletişime geçmelisin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan anlaşma sağlayabileceğin düğün fotoğrafçısı için Dikili Evlendirme Dairesi gerekli çalışma koşullarını sağlamaktadır.

Manzara ve Lokasyon

İzmir, Dikili konumunda bulunmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ