Doktoroğlu Organizasyon

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Catering hizmeti
Davetiye
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
LCV
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası

Süsleme ve Ek Hizmetler

Düğün planlama hizmeti
Gelin tagı
Gelin yolu
Nikah şekeri
Nikah alanı

Doktoroğlu Organizasyon Hakkında

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde hizmet veren Doktoroğlu Organizasyon, çiftlerin düğün organizasyon firmaları arasındaki ilk tercihi oluyor. Üstelik 500 TL’den başlayan fiyatları ile de oldukça bütçe dostu!  Düğün organizasyonu konusunda deneyimli çalışanlarıyla birçok etkinliğe imza atan firma hakkında detaylı bilgi edinmek için içeriğimizi okumaya devam edebilirsin.

Düğün Organizasyonu Olanakları

Doktoroğlu Organizasyon başta Manisa olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet veriyor. Sunduğu ek olanaklarla ön olana çıkan firma ile birlikte kişiselleştirilmiş düğün organizasyon paketleri oluşturabiliyorsun.

Şirket; servis elemanı, mekan giydirme, masa süsleme ve dekorasyon gibi temel hizmetleri başlangıç paketi içerisinde sunuyor. Balon süsleme, çiçek aranjmanları, ışıklandırma ve kumaş süsleme gibi birçok dekorasyon seçeneği de bulunuyor.

Her şey dahil paketler içerisinde ise catering hizmeti, LCV, düğün orkestrası temini ile sahne ve aydınlatma sistemleri gibi hizmetlere ulaşabilirsin.
Ayrıca firma; düğün pastası, nikah şekeri ve davetiye gibi küçük ama önemli detayları da senin için en iyi şekilde planlıyor.

Hizmet Yelpazesi

Doktoroğlu Organizasyon, bünyesindeki samimi yetkilileri ve profesyonel çalışanlarıyla kusursuz organizasyonlara imza atıyor. Her detayı düşünen firmayla çalışırken sana ise sadece mutluluğunu ‘’Evet!’’ diye haykırmak kalıyor.

Düğün organizasyonu dışında kına, söz ve nişan gibi etkinliklerini de Doktoroğlu Organizasyon ile planlayabilir ve evlilik yolunda ilk adımlarını atabilirsin. Ayrıca firma; sünnet töreni, mezuniyet balosu, doğum günü, baby shower ve parti gibi birçok etkinliği de planlıyor.

Sarıgöl’ün sıklıkla tercih edilen düğün organizasyon firması ile eşi benzeri olmayan bir düğün gerçekleştirmeye hazır mısın? Sitemizde bulunan numaradan tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren danışmanlık ekibimizle iletişime geçebilir ve firma hakkında detaylı bilgi alabilirsin.

Doktoroğlu Organizasyon Düğün Fiyatları

Sarıgöl düğün organizasyon firmasının fiyatları 500 TL’den başlıyor. Şirketin fiyatları yararlanmak istediğin ek hizmetlere bağlı olarak 1000 TL’ye kadar artabiliyor.

Firma yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak hazırlanan kampanyalardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurmayı sakın unutma!

Doktoroğlu Organizasyon Nerededir? Nasıl Gidilir?

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde bulunan firmaya merkezi konumu sayesinde birçok ulaşım aracıyla ulaşabiliyorsun. Toplu taşıma araçlarını kullanarak ya da özel aracını tercih ederek organizasyon danışmanlarıyla yüz yüze görüşebiliyorsun. Manisa düğün organizasyonu firmaları arasında yıldızı parlayan şirketin açık adresi ise şu şekildedir:

Konak Mah., Örnek Sokak, No:6, 45470, Sarıgöl / Manisa.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Servis elemanı, mekan giydirme, masa süsleme, dekorasyon ile ses, sahne ve ışık sistemleri başlangıç paketi içinde yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

LCV, catering hizmeti, DJ ve orkestra temini, video ve fotoğraf çekimi ve organizasyon danışmanlığı gibi hizmetler her şey dahil paket içinde yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Detaylı bilgi için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonu dışında doğum günü, baby shower, kına gecesi, sünnet töreni ve nişan gibi birçok organizasyon için hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Düğününden dört hafta öncesinde firma ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma Manisa başta olmak üzere Türkiye'nin birçok şehrinde hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Firma, standart ve konsept dekorasyon seçenekleri sunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ