Dora Garden

Dora Garden Hakkında

Ankara Keçiören’de harika bir kır bahçesinde içinde kına organizasyonuna hazır mısın? Büyük açılışına az bir zaman kalan Dora Garden, renkli kına gecesi davetleri için hizmet vermeye hazırlanıyor. DüğünYardımcısı.com’a özel indirimli fiyatlar hazırlayan mekanın kampanya ve indirimlerini ilerleyen günlerde sitemizde bulabilirsin.

Özellikleri

Dora Garden, Kartaltepe Kent Ormanı’nın kalbinde geniş kır bahçesi ile kına organizasyonlarına özel hizmetler sunuyor. Yuvarlak ve bistro masa seçeneklerini kına davetlerine özel olarak kırmızı tonlarda süsleyebiliyor. Masa üzeri şamdanlar, çiçekler ve suplalarla oldukça şık bir görünüm hazırlanıyor. Kalabalık etkinlikler ve butik davetlere özel oturma düzeni hazırlanabiliyor. Kına gecelerinin tamamlayıcısı kına tahtı da geniş sahne üzerine kuruluyor.

Kına tahtına ek olarak yer minderleri de gelinin nedimeleri ve annesi için ayrılıyor. Kına dekorasyonu aynı zamanda gelin damat masasına da uygulanabiliyor. Gelin yolu çiçekler ve ışıklar ile süsleniyor. Mekanın yenilikçi aydınlatmaları ile rengarenk bir gece sizi bekliyor.

Dora Garden Ankara Kına Gecesi Fiyatları

Dora Garden, açılışa özel indirimli fiyatları ile çok yakında hizmete açılıyor. Kına gecesi paketlerinde tüm hizmetler dahil cazip fiyatlar sunuyor. Ayrıca DüğünYardımcısı.com çiftlerine özel erken rezervasyon imkanı da seni bekliyor.

Mekan Olanakları

Dora Garden’da kına gecesine özel pek çok hizmet yer alıyor. Organizasyon planlama ekibi sunan mekan, oldukça hareketli geçen kına gecelerini tüm detayıyla planlıyor. Gelin çıkışından kına yakma merasimine, servis hizmetlerinden testi kırma oyununa kadar tüm eğlenceleri organizasyon ekibi ile birlikte tertipleyebilirsin. Gece boyunca yanında olacak nedimeler de kına paketine dahil olarak sunuluyor.

Fotoğraf ve video çekimleri mekanın kendi ekibi tarafından yapılıyor. Kesintisiz video kaydı ve fotoğraf çekimleri davet sonrası çiftlere teslim ediliyor. Kokteyl ve yemek servisli davetlerde tüm misafirlere hızlı ve sıcak servis yapılıyor. Orkestra ve DJ hizmetleri ile dans ve eğlence dolu bir gece seni bekliyor.

Nerededir?

Dora Garden, Ankara Keçiören’de açılmaya hazırlanıyor. Kartaltepe Kent Ormanı içerisinde konumlanan mekana özel araçlarla kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Otopark imkanı da bulunan mekanın açık adresi ise şöyle;

173 Sk. Kartaltepe Kent Ormanı Ovacık / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ