Dora Garden

Dora Garden Hakkında

Ankara Keçiören’de bölgenin en şık ve modern kır düğünü mekanlarından biri açılmaya hazırlanıyor. Dora Garden, hayalindeki daveti gerçeğe çevirecek genç organizasyon ekibi ve DüğünYardımcısı.com çiftlerine özel indirim fırsatları ile seni bekliyor. Yapımı çok kısa sürede tamamlanacak olan mekan hakkında ayrıntılı bilgi için bizi takipte kalmayı unutma.

Özellikleri

Dora Garden, açık alanında geniş kır bahçesi ile hizmet veriyor. Kartaltepe Kent Ormanı’nın muhteşem manzarası ve temiz havası eşliğinde unutulmaz kır düğünü davetleri burada sizi bekliyor. Şık dekorasyonu ile yepyeni ve modern bir davet alanı sunacak olan mekan, görünümü ve kolay ulaşım imkanı ile rakipleri arasında öne çıkıyor. Özel kır nikahı alanı ve gelin damat masası, çiftlerin zevkine uygun olarak süslenebiliyor.

Gelin ve damadın çıkış yolunu ışıklandırmalar ile süsleyecek olan mekan, davetin konseptine göre masa sandalye giydirme uygulayabiliyor. Şamdan ve supla seçenekleri ile masalarda şık bir düzenleme hazırlanıyor. Dilerseniz çiçekler ve mumlar eklenerek masa dekorları tamamlanıyor. Mekanda ayrıca kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet ve kahvaltı etkinlik düzenlenebiliyor.

Dora Garden Ankara Kır Düğünü Fiyatları

Dora Garden, açılışa özel indirim imkanları ve özel kampanyalarla hizmet vermeye hazırlanıyor. Özel paket seçenekleri ile eksiksiz düğün organizasyonları düzenleyecek olan mekan, erken rezervasyona özel fırsatlar da sunacak. Ayrıca yemekli ve kokteyl davetler için özel paketler de seni bekliyor.

Olanakları

Mekan, eksiksiz kır düğünü organizasyonu için gereken hizmetleri paketlerine dahil olarak sunuyor. Bunlardan ilki organizasyon planlama hizmeti olarak öne çıkıyor. Davet öncesinde planlama hizmeti veren mekan, düğün süresince de etkinliği takip ederek olası aksiliklerin önüne geçiyor. Mekanda bulunan son teknoloji ses ve sahne sistemleri ile renkli bir gece sizi bekliyor. Kendi orkestra ekibine sahip olan mekanda eğlenceli dakikalara hazır olun.

Dora Garden bünyesinde alabileceğiniz bir diğer hizmet de fotoğrafçı ve video çekim oluyor. Davetiniz boyunca video çekimi yapılabiliyor. Aile fotoğraf çekimleri ile birlikte davet sonrasında çiftlere teslim ediliyor.

Nerededir?

Dora, Ankara Keçiören Kartaltepe Kent Ormanı içinde açılışa hazırlanıyor.  Mekana özel araç ve taksilerle ulaşım sağlanabiliyor. Tüm davetlilerinizin araçları için otopark da bulunuyor. Açık adresi ise şöyle;

173 Sk. Kartaltepe Kent Ormanı Ovacık / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ