Dream On Gelinlik

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5.000 TL
Her Şey Dahil Paket
10.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

Dream On Gelinlik Hakkında

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Dream On Gelinlik, İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alıyor. Gelinlikçi, kaliteyi ve şıklığı birlikte sunuyor. İsteğin doğrultusunda hayalindeki gelinliği onlarla paylaşman yeterli. Stilinin inşası için, gerisi onların maharetli ellerine kalmış. Firmanın başlangıç paketi fiyatları ise, 5000 TL’den başlıyor. Gelinlikçi ile ilgili tüm detayları öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Dreamon Bridals, modanın nabzını tutan markalarla beraber çalışmakta. Bu yüzden deneyimli ve başarılı bir ekiple beraber olduğundan şüphen olmasın. Gelinlik dışında; nişan ve kına kıyafetleri, kaftan ve tamamlayıcı aksesuarları ile de istediğin tarzı yakalaman mümkün.

Düğünlerin yanısıra; tüm özel günlerinde de yanında olmaya hazır. Eğer aradığın gelinliği hazır modeller arasında bulamadıysan, sana özel dikim seçeneği de sunuyor. Dreamon Bridals, gelin ayakkabısı, gelin buketi ve duvak gibi aklına gelebilecek her türlü aksesuarı ile her zaman yanında.

Özel tasarım seçeneğini tercih edersen, düğünden en az 3 ay önce iletişime geçmen gerektiğini belirtmek isteriz. 3 prova sonrasında istediğin gelinlik hazır hale gelmekte. Siparişlerini 3 hafta içerisinde teslim alabilmen de mümkün.

Gelinlik Modelleri

Dream On Gelinlik, yediden yetmişe her türlü gelinlik modelinin tasarımlarını yapmakta. A kesim, vintage, balık, helen, prenses model gibi birçok seçeneği gelinlerin beğenisine sunuyor. Daraltma ve kısaltma gibi tamir hizmetlerini de rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Göz kamaştırıcı modeller ile hayallerindeki kusursuz gelinliği tasarlama konusunda oldukça iddialılar.

Dreamon Bridals Gelinlik Fiyatları 

Gelinlikçi, zengin içeriklere sahip iki adet paket seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Bunlar: Başlangıç ve her şey dahil pakettir. Başlangıç paketini tercih edersen, fiyatları 5000 TL’den başlıyor. İçerik bakımından daha zengin olan her şey dahil paketi tercih etmen halinde ise, fiyatı minimum 10000 TL’dir. Yapacağın tercihlere göre fiyatları yükselebilmektedir.

Güncel fiyat bilgisi almak ve sana özel ayrıcalıklardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” kısmından formu doldurabilirsin.

Dream On Gelinlik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Dreamon Bridals, İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Kadıköy ilçesinde geniş model yelpazesi ile hizmet sunuyor. Şehir merkezinde yer alan gelinlikçi, ulaşım avantajı sağlıyor. Sen de bu başarılı ekiple çalışmak istersen, gerek özel aracın gerekse toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsin. MARMARAY, M4 metro istasyonu, D-36 dolmuşu veya 16D ve 4 numaralı otobüsler vasıtası ile ulaşabilmen mümkün.

Gelinlikçi açık adresi ise şöyledir:

“Bağdat Cad. No: 344 Ahenk Apt. K:1 D:2 Kadıköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; hazır model gelinlikler, prova ve tadilat hizmeti yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; hazır modeller ve tasarım gelinlikler, tamamlayıcı aksesuarlar, prova ve tadilat hizmeti bulunmaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım da yapılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına, söz, nişan, after party vs. tüm etkinlikler için ürün ve hizmet sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Dream On Gelinlik ile gelinlik için en az 3 ay öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Gelinlikçi, İstanbul ve Gaziantep illerinde hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Her tür de dekor, konsept ve tema seçeneklerinde hizmet sunulmaktadır.

Sipariş teslim süresi?

Siparişlerin 3 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ