Düğün Helikopteri

Olanaklar

Araç kiralama
Davetiye
Karşılama Kokteyli
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Hoşgeldiniz kokteyl sunumu
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası

Süsleme ve Ek Hizmetler

Evlilik teklifi seti
İkramlık
İsme özel teklif yazısı
Kişiye özel servis seti

Düğün Helikopteri Hakkında

Seçtiğin evlilik teklifi mekanına havalı bir giriş yapmaya ne dersin? Düğün Helikopteri bu görkemli ve unutulmaz anlar için hazır! Düğün Helikopteri, Ankara / Çankaya konumunda bulunuyor. Havada unutulmaz bir evlilik teklifi yaşatacak, Düğün Helikopteri organizasyon fiyatları 1.000 TL’den başlıyor.

Hizmet Yelpazesi

Ayaklarını yerden kesecek, muhteşem bir Ankara turu ile evlilik teklifi için düğün helikopter ekibi hizmette sınır tanımıyor. Evlenme teklifi mekanına ulaştıran hizmet aynı zaman da helikopter içinde evlenme teklifi yapmaya imkan sunuyor. Aşkını taçlandıracak evlenme teklifini, Ankara’yı gökyüzünden izlerken yapabilirsin.

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Şu ana kadar duyulmamış bir evlilik teklifi için hizmet veren Düğün Helikopterleri, Organizasyon bünyesinde senin seçeceğin organizasyon ile çalışmanı öneriyor. Evlenme teklifi mekanın öncesi ve sonrası olarak, evlenme teklifini ikiye bölebilirsin. Böylelikle sevgilin için evlenme teklifi iki kat heyecanlı ve unutulmaz olacaktır.

Ankara’nın ayakların altında olduğu o anda evlilik teklifi etmek, kulağa çok hoş geliyor değil mi? Düğün Helikopteri Organizasyon Ekibi ile artık bunların hepsi mümkün. Bu gerçekten ayakları yerden kesen bir evlenme teklifi! İster gökyüzünde, istersen mekanın girişinde senin için en romantik anda evlenme teklifini yap! Gerçekten bu kulağa çok hoş geliyor, sevgilin bu teklife bayılacak!

Düğün Helikopteri Ekibi, ulaşım konusunda bir numara, host / hostes hizmeti ile uçuşun sırasında video ve fotoğraf çekim hizmeti veriyor. Havada unutulmaz bir evlenme teklifi sonrası, mekanına ulaştığında romantik bir akşam yemeği muhteşem olacaktır. Sevgilini havalara uçuracak bir evlenme teklifi için Düğün Helikopterleri ekibi ile 1-2 hafta önce iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Düğün Helikopteri Evlilik Teklifi Fiyatları

Ayaklarını yerden kesen, havalara uçuran evlenme teklifi için düğün helikopterleri evlenme teklifi fiyatları 1.000 -2.000TL aralığına sahip. istek ve talebelerine göre fiyat değişikliği olabilir. Her konuda yardımcı olan ekip bütçe konusunda da sana yardımcı olacaktır.

Bütçene en uygun fiyat için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilir, Düğün Helikopterleri, yetkilileri tarafından sadece DüğünYardımcısı.com’a sunulan özel fırsatları inceleyebilirsin.

Düğün Helikopteri Nerededir? Nasıl Gidilir?

Havada unutulmaz bir evlenme teklifi için, Düğün Helikopterleri, ulaşıma en uygun noktadan seni alarak hareket ediyor. Genel olarak Ankara/ Çankaya konumunda bulunan Düğün Helikopterleri ile hizmet veriyor. Açık adresi ise şu şekilde:

Kavaklıdere Mevkii, Büklüm Sokak, No:22, Çankaya / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif al formunu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Helikopter turu, karşılama, host/hostes, çiçek, video, fotoğraf, organizasyon ekibi ile iletişim hizmetlerini içeriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Yıl dönümü ve doğum günü için hizmet alabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'da hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Uçuş ve helikopter konseptleri tasarlanıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ