Duygu Gelinlik

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Hazır model
Özel dikim

Duygu Gelinlik Hakkında

Ankara Çankaya semtinde hizmet veren Duygu Gelinlik, kalite ve zarafetin buluştuğu özel tasarımları ile dikkat çekiyor. Firmanın fiyatları 5000 TL’den başlayan özel paket seçenekleri bulunuyor. Özel dikim gelinliklerde gelinin hayallerini ön plana alan ekip tüm beklentilerini karşılayacak gelinliği senin için tasarlıyor. Firmanın sana sunacağı tüm ayrıntılara içeriğimizin devamını okuyarak hakim olabilirsin.

Gelinlik Tasarımları

Balık model, V yaka, A kesim, prenses model gibi model seçeneklerinin yanı sıra alışılmamış şık ve zarif tasarımları da tercih edebilirsin. Özel dikim ürünler de firma tarafından en iyi şekilde ve en kısa sürede teslim ediliyor.

Yetenekli ve profesyonel tasarımcılar ile çalışan Duygu Gelinlik, gelinlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Gelinliğini tasarlama aşamasında birçok prova imkanına sahip olacaksın. Böylelikle az prova sayısı yüzünden istemediğin bir gelinliği giymek zorunda kalmayacaksın. Her provada senden alınan talimatlar ile gelinliğinin dikilmeye devam edecek.

Duygu Gelinlik Sunulan Olanaklar

Duygu Gelinlik nişanlık tasarımı, kişiye özel dikim, beden küçültme, özel dikim abiye, konsept aksesuar tasarımı gibi hizmetlere de sahip. Moda evi ile görüşmeye geçtiğin andan itibaren firma yetkilileri ile sık sık görüşüyorsun.

Provalar dışında da tasarımcılarla iletişime geçip anlık taleplerini iletebilirsin. Provaların ücretsiz olduğunun da altını çizelim. Aklına takılan herhangi bir soru olursa DüğünYardımcısı.com’un danışmanlık servisini arayarak ücretsiz yardım talep edebilirsin.

Gelinlik Fiyatları

Duygu Gelinlik tarafından sunulan fiyatların ortalama başlangıcı 5000 TL. Kişiye özel tasarım, konsept aksesuar tasarımı ve tercihi gibi durumlara göre fiyatlarda değişiklik söz konusu olabiliyor.

Hayalindeki gelinliğin maliyetini öğrenmek ister misin? Bunun için yapman gereken tek şey ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurabilirsin. Formu doldurduktan kısa bir süre sonra ekip arkadaşlarımız senin ile iletişime geçecektir.

Duygu Gelinlik Nerededir?

Moda evi Ankara Çankaya ilçesi Kavaklıdere semtinde hizmet veriyor. Metro, otobüs ve dolmuş güzergahları üzerinde bulunan moda evine ulaşımını kolaylıkla sağlayabilirsin. Özel aracın ya da taksi ile ulaşım gerçekleştirmek istersen de firmanın açık adresini senin için aşağıya yazıyoruz;

Tunalı Hilmi Caddesi, Umut Apartmanı No: 93/5, Kavaklıdere, Çankaya/Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır model gelinlikleri ve prova hizmetlerini sunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel tasarım, özel dikim ve özel dikim provaları içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Hafta sonu hizmet imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Hazır ve özel dikim gelinliklerin yanı sıra abiye ve nişanlık hizmeti de veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 1 ay önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'da hizmet verilmektedir.

Sipariş teslim süresi?

3 hafta içerisinde gelinliğine kavuşabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ