Duygum Wedding

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Duygum Wedding Hakkında

Düğününe son bir adım kala, unutulmaz bir kına organizasyonu ile tüm stresini ardında bırakmaya ne dersin? Eğer cevabın evet ise; Duygum Wedding tam sana göre. Kına organizasyonu üzerine tecrübesiyle gelinleri yalnız bırakmayan firma; İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veriyor. Firmanın fiyatları sunduğu olanaklarla birlikte 1200 TL’den başlıyor.

Firmanın Özellikleri

En özel günlerinde daima senin yanında olan Duygum Wedding; kaliteli ve tecrübeli organizasyon anlayışıyla birlikte kına gecesi organizasyonunda da yerini alıyor. Sunduğu organizasyon hizmetinde şehir dışı olanağı ile birlikte; Türkiye’nin her yerindeki çiftlere ulaşmayı da başarıyor.

Kına gecesi için eşsiz bir mekan tasarımı vaat eden firma; misafirlerini organizasyonunla adeta büyülüyor. Profesyonel ekibi; organizasyonun öncesi seninle toplantılar düzenleyerek öncelikle hayallerini dinliyor. Daha sonra ise hayallerini gerçeğe dönüştürdükleri organizasyon yolculuğu başlıyor.

Kına organizasyonu dışında; baby shower, doğum günü, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, evlilik teklifi ve düğün organizasyonları gibi birçok organizasyona da unutulmaz bir şekilde ev sahipliği yapıyor.

Firmanın Olanakları

Belirlediğin mekanı, senin fikirlerine göre özenle dizayn eden Duygum Wedding; tüm detaylarda belirlediğin konsepte sadık kalıyor. Ayrıca firma; kına organizasyonu için gerekli olan kına tahtı, bindallı, kına tepsisi ve kına hediyelikleri gibi birçok aksesuarın da teminini gerçekleştiriyor.

Kına gecesi olur da eğlencesiz olur mu? Elbette olmaz. Unutulmaz bir eğlence için ses, sahne ve ışık sistemlerini de özenle düzenleyen firma senin için dj ile müzik grubu olanağını da sağlıyor. Böylelikle kına geceni sevdiklerinle doyasıya kutlayabilirsin. Ayrıca; firmanın bünyesinde yer alan dans grubu ile organizasyonunda eşsiz anlara şahit olabilirsin.

Duygum Wedding Kına Organizasyonu Fiyatları

Firmanın fiyatları sunulan olanaklara, ikram çeşitlerine, belirlenen konsepte ve sağlanan aksesuarlara göre değişiklik gösterebiliyor. Paket fiyatları 1200 TL ile 2000 TL arasında değişebiliyor.

Firmanın DüğünYardımcısı.com’a sunduğu özel fırsatlardan yararlanmak ve daha fazla bilgiye ulaşmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsin.

Duygum Wedding Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Bornova ilçesinde yer alan firmaya; özel aracınla veya toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsin. Toplu taşıma araçlarından; 176 ve 177 hatlı otobüsleri tercih edebilirsin. Firmanın açık adresi şu şekildedir:

Ege Park Yolu, Halkapınar Stadyumu mevkii, Bornova / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ