Saray Davet Organizasyon

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Kokteyli
Organizasyon danışmanlığı
Kişiye özel tasarım
Düğün öncesi planlama toplantısı
Ekipman
Tema / konsept tasarımı
Canlı çiçek temini

Süsleme ve Ek Hizmetler

Düğün planlama hizmeti
Gelin tagı
Gelin yolu

Saray Davet Organizasyon Hakkında

Saray Davet Organizasyon, İstanbul Başakşehir konumunda bulunuyor. 1.000 TL’den başlayan düğün organizasyonu fiyatları ile tüm çiftlerden ilgi görüyor. Hayal ettiğin düğün organizasyonunu uygun fiyat seçenekleri ile bu firma aracılığı ile yapabiliyorsun.

Firma Özelikleri

Hayal ettiğin düğün organizasyonuna Salon Saray Davet sayesinde kavuşabiliyorsun. Mekan analizi yapılarak eksikler tespit ediliyor. Düğün öncesi toplantı ile akış planlanıyor. Sana özel tema geliştirilerek her detay uyum içinde oluyor. Konuk sayısı ve mekan fark etmeksizin düğün organizasyonu için profesyonel bir hizmet sağlanıyor.

Sunulan Hizmetler

Salon Saray Davet düğün, nişan, kına gecesi ve diğer özel günlerde de hizmet veriyor. Tema belirlenerek temaya uygun tasarım yapılıyor. Masa ve sandalye süslemeler ile dekorasyonu tamamlayan noktalar tespit ediliyor. Organizasyon danışmanı düğün öncesi planlama ile her detayı kontrol ediyor.

Gelin tagı temanıza uygun canlı çiçeklerle süsleniyor. Gelin yolu ise görkemli bir davete yakışır şekilde hazırlanıyor. Tercih ettiğiniz canlı çiçekler temin ediliyor. Yemekli ve kokteyl menü ile konuklarınıza lezzetli ikramlar sunmak istiyorsanız bunu organizasyon sorumlusuna iletiyorsunuz. Size uygun paketler dahilinde catering hizmeti için ekstra çalışma yapılabiliyor. Masalarda birbirinden şık supla ve şamdanlar kullanıyor. Farklı renkteki kumaş ve tüller oldukça göz alıcı oluyor.

Salon Saray organizasyon ekibi sahne, ses ve ışık sisteminde de oldukça profesyonel bir performans sergiliyor. Dj ve müzik performansı ile düğün organizasyonunuz tamamlanıyor. Her anı ölümsüzleştiren video ve fotoğraf çekim ekibi de düğün organizasyonu boyunca seninle oluyor.

Saray Davet Organizasyon Düğün Fiyatları

Her bütçeye uygun düğün organizasyon paketleri sunan firma fiyatları ile dikkat çekiyor. 1000 TL’den başlayan başlangıç fiyatları ve her şey dahil paketleri sunuluyor. Daha detaylı bilgi edinmek için DüğünYardımıcısı.com danışmanları ile iletişime geçebilirsin. Ücretsiz teklif alıp değerlendirebilirsin.

Saray Davet Organizasyon Adres Bilgisi

Merkezi konumu ile kolay ulaşım sağlanan Salon Saray Davet  tercih ettiğiniz mekanlara gelerek hizmet veriyor. Firmayı ziyaret etmek istersen 78, 78C, 78E, 78H, 78M, 78ZB, 98, 98H, MK31 numaralı otobüsler ve M3 metro hattını kullanabilirsin. Özel aracı ile gitmek isteyenler için açık adres:

Başak, Ali Soylu Cd. No:1, 34480 Başakşehir / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ