Eda Foto ve Video

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Eda Foto ve Video Hakkında

Stüdyosu İstanbul, Üsküdar ilçesinde faaliyet gösteren Eda Foto ve Video, en zarif anlarını yakalıyor ve bu anları bir fotoğraf karesine sığdırıyor. Firma, dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı kategorisinde sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile ön plana çıkıyor. Paket fiyatları ise ortalama 1000 TL’den başlıyor. Stüdyo ile ilgili tüm bilgiler ayrıntılı şekilde içeriğimizin devamında yer alıyor:

Hizmet Yelpazesi

Eda Foto ve Video sektördeki uzun yıllık tecrübelerini çıkardığı işlere de yansıtıyor.  Hayatının en önemli anları için her an aynı heyecanla hatırlanacak doğal kareler yakalanıyor. Düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi gibi video çekimleri gibi farklı seçenekler için de hizmet veriliyor.

Ayrıca save the date ve trashday gibi konsept çekimleri de sunulan seçenekler arasında yer alıyor. Düğün törenlerinin yanı sıra; nişandan mezuniyete kadar birçok özel gün için çekimler yapılabiliyor.

Dış çekimler gerçekleştirildikten sonra yaklaşık 4 hafta içerisinde albümler teslim edilmek üzere hazır hale getiriliyor. Son zamanlarda sade seçenekleri ile ön plana çıkan stüdyo çekimi hizmetlerinden de faydalanabilmen mümkün oluyor.

Eda Foto ve Video Dış Çekim Olanakları

Çekim boyunca Stüdyo Eda ekibi yanında oluyor. Belirlenen konsepte uygun aksesuar seçenekleri de ekip tarafından temin ediliyor. En güzel anları en doğal halleri ile yakalamayı amaç edinen firma, tüm planlamaları da gelin ve damat adaylarının istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyor.

Ekiple çekimler öncesi gerçekleştirilecek olan toplantılarda dış çekim yapılacak mekan belirleniyor. Konsept seçenekleri için de öneriler alabilmen mümkün oluyor. Tarihi mekanlardan doğa manzaralı alanlara kadar birçok yerde çekim yapılabiliyor.

DüğünYardımcısı.com’un ücretsiz hizmet veren danışmanlık servisi tüm hizmetlerden aktif kampanyalar aracılığı ile faydalanmanı sağlıyor. Hemen bizimle iletişime geçebilirsin!

Eda Foto ve Video Dış Çekim Fiyatları

Eda foto ve Video senin için farklı içeriklere sahip paket seçenekleri sunuyor. Paket fiyatları ise ortalama olarak 1.000 TL’den başlıyor. Bu fiyatlar dilediğin hizmetler doğrultusunda şekillenerek artıyor.

DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimli dış çekim fiyatları hakkında bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Stüdyo Eda Nerededir? Nasıl Gidilir?

Merkezi bir konumda yer alan stüdyo İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bulunuyor. Ulaşımını gerçekleştirirken; 11M, 13, 13AB, 129T, 15TK numaralı otobüs hatlarını, Marmaray’ı veya M4 metro hattını tercih edebilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde:

‘’Bulgurlu Caddesi, Numara:109-B, Üsküdar/İstanbul.’’

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi toplantı, ekipman temini ve orijinal kopya teslim hizmetleri başlangıç paketi içeriği arasında yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak etkinlikten en az 2 hafta öncesinde stüdyo ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Stüdyo, İstanbul'un Üsküdar ilçesinde hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Save the date ve trashday gibi farklı çekim konseptleri de gerçekleştiriliyor.

Sipariş teslim süresi?

Dış çekimler gerçekleştirildikten son ortalama 4 hafta içerisinde albümler teslim edilmeye hazır hale getiriliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ